Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolka24

Płaski brzuch po ciaży

Polecane posty

W sierpniu urodzilam dziecko. Do wagi z przed ciazy wrocilam w ciagu dwoch miesiecy jednak moj brzuszek nie jest idealny.Znacie moze jakies skuteczne cwiczenia moze jakies dobre kremy, ktore by mogly mi pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem
młoda mama i mam podobny problem troszke cwicze ale efektow nie widze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to działa ale istnieją majtki korygujące. Kosztują ok. 45 złoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze płaskobrzuszna
Sama też planuję ciążę, ale bardzo boję się że moja figura ulegnie deformacji. Ot próżność kobieca:-) Podobno przed zajściem w ciąże trzeba kilka miesięcy ćwiczyć mięśnie brzucha, masować go balsamami i oliwkami. A po ciąży powtórka z rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 28
ja po poprodzie wrocilam do swojej wagi dopiero po ponad roku, nie cwiczylam, ale ograniczyłam jedzenie, na plaski brzuch czekalam ok. 1,5 roku Brzuch mam taki jak przed ciążą, jest płaski i nie mam rozstepów, a w ciazy przytylam 25 kg, Wszystko zalezy od tego jaką ma się skórę, moja znajoma w ciazy smarowala brzuch jakimis drogimi wynalazkami, ktore nic nie daly, w 9 miesiacu milała cały brzuch w czerwonych pręgach, szybko spadla z wagi ale brzuszek jej zostal, tez cwiczyla i cwiczy nadal lecz efekty ja niezadowalają, stwiedzila ze nie pozostalo jej nic innego jak tylko udać się na operację plastyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 28
kazda babka po ciazy ma jakis problem, nie oszukujmy sie, jedna bedzie narzekac na brzuch, inna na biust, a jeszcze inna na pochwe, ja rowniez mam problem, tylko ze nie z brzuchem ani z figurą bo waze 48 kg, ale z BIUSTEM, otoz przed ciaza mialam miseczke B (DUZE), teraz mam A (MALUTKIE A)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×