Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matroska

Wielki Ból

Polecane posty

Gość Matroska

Witam wszystkich forumowiczów, słuchajcie i pomórzcie mi jeśli możecie... od jakiegoś czasu próbuje współzyć ze swoja dziewczyna ale niestety jest to niemozliwe, pierwszy raz juz był, ale niewypał bo cholernie ja bolało, ale weszłem prawie cały, kazdy kolejny raz to niewypał bo ją cholernie boli jak tylko kawałek wejde, niewiem co mam robić, próbowałem juz chyba wszyskiego i niewiem co dalej robić, bo można zrobić żeby jej to nie bolało tak cholernie, bo az sie skręca, a jak to widze to mi sie wszystkiego odniechciewa... wielkie HELP do wszystkich, aa i nie chodzi o nawilżenie bo jest mokra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin666
Niech wypije piwo przed stosunkiem - wcale się nie nabijam - niektóre mniej doświadczone kobiety tak mają - zaciskają im się mięśnie, a ból dodatkowo potęguje ten efekt i zaciskają się jeszcze bardziej. Jak dziewczyna się wyluzuje, idzie jak w masełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matroska
hehehe to ostatnie zdanie było swietne, "idzie jak w masełko" no pewnie masz racje, trzeba bedzie spróbowac, byćmoze pomoze, a może ktoś jeszcze ma jkiś pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matroska
lekasz mówił ze wszystko jest ok, ale to było dość dawno temu chyba przed wakacjami, a zaczeliśmy współzyć w zaraz po wakacjach, ale była przerwa jakis czas, no i teraz jest problem, mam nadzieje że to jej przejdzie, bo przeciez tak na siłe to 0 pszyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
byc moze masz niewyksztalcone te narzady...raz kumpela mojej may co ginem jest mowila o takim przypadku ajk jedna sie puscila i dos zpitaala ja kolo pryzwiozl boz bolu i krwi ryczala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matroska
jak pisałem u ginekologa była kiedyś i jej mówił ze wszystko ma dobrze poukładane, i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm pomysł z piwem nie jest zły, natomiast odp. lalllka jest dosć mało prawdopodobna, ale sam niewiem jak można w tej sytuacji pomóc, chyba nie można,,, czas wszystko rozwiaze, paps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka ta od mirka
mam to samo... ale ja dopiero zaczęłam współzyć niedawno, wiec licze ze przejdze ale narazie niemożliwie bardzo boli ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPOUPOUPO
no i w góre up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator 555
Wybieliłem sobie anusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×