Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megiiiiiiii

Zrobic loda ? tylko ze jak..

Polecane posty

Gość megiiiiiiii

Kochani mam nadzieje ze mi pomozecie jestem z chlopakiem juz ponad rok on bardzo chce sexu oralnego ja tez bym tego chciala ale ja zupelnie nie wiem jak sie za to zabrac co zrobic , jak zrobic zeby bylo dobrze , od czego zaczac prosze pomozcie mi krok po kroku:(( bo jestem zalamana , bo moj chlopak mysli ze tego nie chce ale ja chce ale nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARUSHA78
JESTEŚ Z NIM ROK I NIE UMIESZ MU POWIEDZIEĆ, ZE JESZCZE NIGDY NIE KOCHAŁAŚ FACETA PO FRANCUSKU? COŚ NIE-HALO. PRZYZNAJ SIĘ, ON BĘDZIE ZACHWYCONY, ZE BEDZIE MÓGŁ TOBĄ POKIEROWAĆ I ŻE JEST PIERWSZYM, KTÓREMU WZIĘŁAŚ DO UST. DOBREJ ZABAWY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffffffffff
Weż do buzi i ugryź! bedzie smiesznie! pamiatka do konca zycia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tak jak przedmówca MARUSHA78 mówi, powiedz facetowi że to Twój pierwszy raz i niewiesz jak to zrobić niech ci powie co lubi najbardziej, jak go trzymac, jak pieścieć i co sprawia najwięcej radości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduża
Tego sie nie nauczysz z opisu. Działaj instynktownie. Ja kiedy pierwszy raz to robiłam nie miałam zadnych wskazówek od nikogo:) Po wszystkim chłopak powiedział mi ze nie wierzy ze nigdy wcześniej tego nie robiłam;) Jak będziesz robić mechanicznie z wyuczonych wskazówek a nie włożysz w to "serca" to dupa blada. Nie moge wypowiadać ze za facetów, ale wydaje mi sie, ze im najbardziej podoba sie kiedy kobieta robi to z przyjemnąścią i z zaangażowaniem. Chyba nie ma nic gorszego niż widok dziewczyny, która męczy sie przy tym i ma opory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grucha440
megiiiiiiii ja Ci wytlumacze wszystko co i jak zapraszam do mnie na gg 3346795 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×