Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość belferka

ILE ZARABIA NAUCZYCIEL POLSKIEGO???

Polecane posty

Gość belferka

Ile zarabia nauczyciel polskiego w gimnazjum,uczacy w pelnym wymiarze godzin? jutro ide na rozmowe do szkoly w tej sprawie, a nigdy jeszcze nie uczylam w szkole.zna ktos realia zarobkowe, najchetniej na Śląsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, jak nie uczyłaś, to wytrwałości życzę... :) A miałaś jakies praktyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmm
jak masz mgr i przygotowanie pedagogiczne to na poczatek 700 netto, zenada co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczylam wiele lat bez przerwy,ale nigdy w polskiej szkole.Fakt,700 zeta to jalmuzna, a nie wyplata,ale przynajmniej zapewniaja swiadczenia zusowskie i takie tam. sama nie wiem,co mam robic,cholera. ostanie dwa miesiace szukalam pracy bezustannie i znalazlam,ale na umowe o dzielo,praca fajna i ambitna,przyjemna i satysfakconujaca, ale nie mam z tego zadnej sensownej umowy-nie ma zusu, swiadczen emerytalnych, ubezpieczenia....co robic?szkola to budzetowka,wiec umowa,jak nalezy...CO ROBIC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agłaja...co radzisz? mnie zalezy na normalnej, poprawnej umowie o prace. ale czy warto sie meczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmm
mozesz pracowac w szkole- etat to 18 godz tygodniowo i pracowac jeszcze na umowe-zlecenie gdzie indziej, ja tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
a ja nie narzekam, pracuje w szkole i ucze polskiego. najgorzej co prawda maja stazysci, ale potem jest juz finansowo lepiej. przy 20 godzinach w szkole zarabiam 1200 zł na reke. To chyba nie jest tak mało, mam czas sobie dorobic i to własnie robie. A bezpieczenstwo socjalne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za młoda, żeby radzić ;) co prawda uczę, ale dorywczo, mnie szkoła nawet nie zatrudniła - na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolonek, a od czego zalezy awans zawodowy nauczyciela i jak dlugo jest sie stazysta? przepraszam za naiwnosc tych pytan, ale zwyczajnie nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
staz trwa 10 miesiecy, potem jest sie kontraktowym i juz zarabia sie troche lepiej. Potem dwa lata przerwy, zaczynasz staz na mianowanego, który trwa 2 lata i 9 miesiecy i znów pensja w górę . Potem kolejny stopien- dyplomowany. oni maja juz finansowo bardzo dobrze. Znam takich co przy 1,5 etatu czyli 27 godzinach maja około 3 tys .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
warto tez robic dodatkowe kursy i studia podyplomowe. To daje szanse na dodatkowe godziny. Ja zrobiłam sobie logopedie- to był strzał w 10, bo teraz dorabiam w poradni psych-ped na pół etatu. W sumie w tygodniu mam 31 godzin i wcale nie czuje sie jakas przemeczona. To mój 4 rok pracy w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolonek,wielkie dzieki, dobra kobieto. mam skonczona jedna podyplomowke i piecioletniedoswiaczenie w pracy nauczyciela polskiego, ale nigdy w polskiej szkole. dziekuje raz jeszcze, nawet nie wiesz, jak mi pomoglas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolonek--------> 31 godzin? To podziwiam, bo ja po 2-3 jestem wypompowana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se gość
ile by nie zarabiał itak za dużo.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×