Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moilolitttta

poznam faceta z erotycznym głosem

Polecane posty

tak jest:) podałeś :) nawet wymieliśmy kilka postów, mialeś grono wielbicielek, nie chciałam przeszkadza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moilolitttta
ech...albo rankiem włączałam...to było coś :( ..mam uraz do facetów, ktorzy umieją puszczać plyty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej się nie odzywam do mężczyzn, tym bardziej jesli sobie nie życzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moilolitttta
a Błękit jest facetem na poziomie? O Labushe widzę, ze widzisz, jakie te DJ'e flirciarze :o....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz: \"raczej się nie odzywam do mężczyzn...\". No cóż, nie będę ściemniał, że jestem kobietą, bo tak nie jest. Myślę jednak, że byłoby miło gdybyś się odezwała. Oczywiście mówię w swoim imieniu, ale mogę obiecać, że dołożę wszelkich starań by Tobie też było miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błękit Ty mnie źle zrozumiałeś:) rozmawiamy na forum:) na gg nie piszę bo nr nie był dla mnie przeznaczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moilolitttta, każdy reprezentuje jakiś tam poziom. Labushe, jak znam życie to już uciekasz by pojawić się znów w moim życiu za czas jakiś. Pozdrawiam więc raz jeszcze i czekam na kolejny raz. Dziękuję też za ciepłe słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moilolitttta, to już dziś masz okazję ocenić mój głos:) Zapraszam od 22-giej do północy na www.megastacja.net (kanał \"Mix\"). Życzę miłego słuchania. Mam nadzieję, że nie przestraszy Cię mój głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczynska
czesc Błękuit jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłyGłos
Witam ! Podobno ja mam podniecający głos:) tak mi mówiły dziewczyny jeszcze rok temu, sikały na moj głos tak je podnicał. Jeśli któras z Pań ma ochote spóboac to zapraszam:) greg98@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×