Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dr Chormonik p

To co tygryski i kobitki lubia najbardziej D

Polecane posty

Gość Dr Chormonik p

Jak wyzej.... co lubicie najbardziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcia
za tygryski to sie nie wypowiadam ale ja najbardizej lubie byc zaskakiwana ;) ciekawe pomysly zapewniaja brak nudy w seksie ;) a niewypaly to sie raz na sto arzy zdarzaja, w koncu idealow nie ma na swiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Into the night
Mnie bardzo podnieca juz podczas gdy kobieta mruczy jeczy albo gdy czuje jej bardzo przyspieczony oddech na mojej szyi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...kobitki lubią być zaskakiwane i kochane...a poza tym to lubimy sie miziać ze swoimi facetami:D lubimy być całowane i doceniane a poza tym to lubimy fajnych facetów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcia
i lubimy jak nam się mówi ze jestesmy fantastyczne nie tylko w lozku ale w ogule ;) najlepiej sto razy dzinnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Ja kocham kobiety. Kocham wasze oczy, które wyglądają jak szmaragdy... Usta. I kocham wasze uśmiechy, jak ziewacie. Jecie. Wasza skóra jest taka miękka. Skóra kobiety inspiruje palce mężczyzn, które mają Magellana miłość do badania. To brzuch kobiety sprawia, że jestem dziki. To więcej niż jedna część ciała, którą łatwo zobaczyć nago. Brzuch wskazuje prawdziwe przyjemności. Jesteś tak blisko, a jednak tak daleko. Wszystko o kobietach pociąga cię do jej seksualizmu. Mały trójkąt pomiędzy nogami jest jak strzałka... pokazująca, \"Idź tam!\" A jeśli pójdziesz za tą wspaniałą linią która, nieuchronnie przyciąga twoje oczy do tych złotych globusów... stopniowanych przez sutek. Bóg jest w dobry w szczegółach. A sutek jest jego największym szczegółem.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veninq
ale tu chyba chodzi o cos innego niz komplementy itp :p ja proponuje (choc to ok jest :P ) delikatne draznienie cipki jezyczkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vasco ;) co kobitki lubia.... komplementy.... buziaczki na cialku.... ja podczas seksu uwielbiam kontakt wzrokowy.... jak ja sie wije a on na mnie patrzy...:D masaz jezyczkiem wszedzie...:P uwiebiam jeczec...bo moj Misio to uwielbia..a z reszta co bede sie chamowac pzred tym:P klapsy lekkie w tyleczek...albo ugryzienia:P widok nagiego tyleczka... meskiego oczywiscie :P gdy moj facet mnie rozbiera ale tylko do bielizny..potem mnie nakreci i gdy ja chce zeby sciagnal mi stanik i zaczal tam bajerowac jezyczkiem to on tego nie robi ja sie wtedy niecierpliwie i ahhhh:P i potem juz on to robi:D uwielbiam ta niecierpliwosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka dody
ja najbardziej uwielbiam jak mnie moj misiu napierdala klamra od paska z herbem swojej ukochanej druzyny piłkarskiej,to takie potniecajonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odświeżamm
o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcia
schiza dokladnie =D trafilas w sedno, przynajmniej moje sedno, stuprocentowo =D najbardziej mnie rajcuje kiedy ja juz nie wyrabiam, zaczyna sie wic i wyginac a on sie na mnieptarzy tylko i widze ze po prostu go to zajebiscie pdoneica...=D mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcia
tiaa hiponooooza wzrokowa i koles odlatuje =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrry_Jane
"podniecajonce" ahahahahahahahaha ;) po dnie zajonce ;p Ja loobie : 1. jak mnie powoli rozbiera, całuje ... potem przyśpiesza 2. jak mnie trzyma za włosy ;) 3. jak mnie zaskakuje (spontany) 4. jak szepcze mi do ucha 5. jak pojękuje albo ... sapie ;p 6. jak PO leżymy przytuleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam jak moj w trakcie jeczy, wzdycha,mruczy, jak sie prezy, jak na mnie patrzy, jak mnie mocno dotyka,jak, gdy jestesmy jeszcze ubrani, rozszerza moje nogi, sam kladzie sie pomiedzy nimi w taki sposob, by swoim juz twardym peniskiem dotykac i ocierac sie o moja pussy. :) miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcia
i jak jest nade mną i dominuje ale spokojnie(chociaz czasm tez ostrzej) rozstawia mi nogi, robi ze mną co chce ale tka zeby mit ez to dawlao przyjemnosc=p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze kofffam glaskanie po glowce, jak sie bawi wlosami.... < na glowie:P bez skojarzen:P bo tam na dole lyso hehe :D > uwielbiam to, gdy dostaje orgazmu stekam a on tak slodko patrzy......minie troche czasu i znow i znow i znow.... seks to cos wspanialego..:):):):) a wspaniale dla mnie jest to gdy moj men dostaje orgamu, sapie tak slodko, wije sie i dochodzi....a ja patrze na niego i jak mnie to rajcuje:D a gdy razem dochodzimy..... mrrrrrrrr a potem lezymy tacy spoceni i odpoczywamy..a potem zasypiamy razem...a rano sie budzimy i same ahhhy i ohhhhy :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×