Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiaczek23

Dziewczyny wypowiedzcie sie

Polecane posty

Gość kasiaczek23

Czesc dziewczyny..Pisze na to forum, bo sama sobie z tymi myslami nie daje rady.. Otoz moglo dojsc do zaplodnienia w noc sylwestrowa..Mialam wtedy dni plodne, z tym,ze do wytrysku nie doszlo..Ale ponoc nie musi dojsc prawda? Po jakim tygodniu od stosunku zaczely mnie boles piersi..z dnia na dzien coraz bardziej je czulam. Dzisiaj jestem jeszcze 3 dni przed @ (dodaje sobie jeszcze mozliwe 2 dni opoznienia) a moje piersi sie zrobily prawie juz rozmiar wieksze i sa bardzo wrazliwe i bolace.Z tym,ze nie bola mnie sutki, czy cale piersi ale glownie dol i boki..Wydaja sie w sumie ciezsze bo jak chodze normalnie to je strasznie czuje. W dloni sie nie mieszcza a zawsze wchodzily swobodnie..Do tego zaczelam mierzyc tempke od 3 dni. Rano wynosi ona ok 37.7 a popoludniu potrafi dojsc do 38 nawet...Nie powinna byc nizsza przed zblizajacym sie okresem??? Bol glownie lewego jajnika od 3 dni..ktory przenosi sie na cale podbrzusze..A potem bole jak na @.z tym,ze troszke za wczesnie mi sie zaczely...Poza tym nic innego dziwnego nie odczuwam..No i strasznie mi sie odbija i tak troszku od wczoraj wieczora mdli po jedzeniu. Ale mam wrazenie,ze sie obzeram ostatnio roznymi rzeczami ,wiec to pewnie dlatego. Co tym sadzicie? Dodam,ze test roblam 9 dni po stosunku i wyszedl negatywny.. Acha..i jeszcze zauwazylam jedna rzecz...Jestem mokra...ale to taki jakby rzadki przezroczysty sluz..nie lepi sie ani nic..mam to w sumie zaraz na samym poczatku pochwy....glebiej to mam troszke takiego bialego...nie wiem kurcze...jakie zapalenie mam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***ktoś***
wszystko wskazuje na ciaze, oprocz tej wysokiej temepratury, w ciazy jest zawsze temp. ok. 37,0-37,5, ale zeby, az tak wysoka ????, moze ktos inny ci cos podpowie. Te 9 dni po, to za wczesnie na test, po terminie spodziewanej @, zrob test koniecznie jeszcze raz, czyli za jakies 3-4 dni ! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek23
No temp mierze w pochwie...Rano jest ok 37.3 pod wieczor sie zrobila wczoraj na 38 :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***ktoś***
Oczywiscie mi tez chodzilo o temp. w pochwie, a najbardziej miarodajny wynik jest rano, po przebudzeniu sie, przynajmniej po 3 godz. lezenia, uznalabym ze temp. z wieczora nie jest wyznacznikiem. Oczywisicie, do @ masz niby 3 dni, wiec wszystko moze sie jeszcze zmienic i temp. moze spac, na razie musisz czekac ... i powtorzyc test !!! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek23
Ok...to czekam.. No rano tempka wynosi jakies 37.3 wlasnie.. Jeszcze troszke...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nic jestes w ciazy
:classic_cool: gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek23
No nie mow? :O Moze ja sobie cos uroilam? Bo juz nie wiem sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada30
czy następnym razem-jeżeli okaże się ze nie jesteś w ciązy -też pójdziesz na żywioł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek23
e mowisz tak jakbym zalowala tego...No byl to spontan ale jak bedzie dziecko to sie wcale nie zmartwimy..tyle,ze nie planujemy tego jak wiekszosc rodzin..Poprostu sie zdarzy i juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada30
to czym się martwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek23
To nie byl stosunek przerywany z zamierzenia jakiegos..Poprostu facet nie skonczyl..wcale nie skonczyl...ale kochalismy sie dlugo i ma strasznie duzo w sobie tych plynow...Naprawde sporo..dlatego mysle,ze moglo dojsc do zaplodnienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek23
Martwie sie tym ,ze jeszcze nic nie wiem....Pierwsza ciaze poronilam w 6 tyg...z nastepna musze bardzo uwazac..dlatego sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada30
jeżeli wiesz ze dziecka chcesz to uważaj na siebie.nie musi sie stac tak jak przedtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek23
Tak wiem...zanosi sie wlasnie na ciaze...ale w sumie jeszcze mam 3 dni do @..dodaje jeszce ze 2 dni na mozliwe opoznienie..juz mi sie traci cierpliwosc poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwil chwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od Sylwka minęły
niecałe dwa tygodnie ,a Ty już masz jakieś objawy? Moim zdaniem to objawy nadchodzącego okresu plus stres,ale najlepiej udaj się do lekarza jeśli tego okresu nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwila chwila
bolace piersi, to nie oznaka ciazy, ja tak mam przed kazda @, musialbym co miesiac w ciazy !!! Oczywisice u ciebie, mzoe ta zasada nie obowiazuje, bo byc moze przed @ nie masz boli piersi, wiec w tym przypadku jezeli tak jest, to NA PEWNO JESTES W CIAZY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dodatku test wyszedł negatyw
czym się martwisz?Teraz testy wykrywają bardzo wczesną ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek23
Sluchaj no piersi mnie pobolewaja przed @ ale jakies 3 lub 4 dni przed spodziewanym terminem...W tym m-cu zaczely mnie prawie 2 tyg przed...Od kilku dni sa powiekszone..Wiem o tym, bo musze staniki zmieniac...sa juz wszystkie za male :| No i rosna sluchajcie na szerokosc wlasnie :| No i od dwoch dni bol podbrzusza..i lewy jajnik..a dwa dni temu do okresu mialam jeszcze 6 dni minimum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek23
No to tak jak u mnie...okolo tydzien po stosunku zaczely mnie bolec..teraz sa wieksze..nawet partner zauwazyl ,ze mu sie w dloni nie mieszcza..bo nigdy duzych piersi nie mialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwila chwila
no oczywiscie, ze mozesz byc w ciazy, chce tylko ci uswiadomic, ze mnie piersi zawsze bola przed 2 tyg. od samej owulacji, sa zawsze nabrzmiale i powiekszone, a po @ wracaja do normy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek23
Nie no jasne,ze kazdy odczuwa to inaczej..Ty masz jakies 2 tyg przed @ i to jest dla Ciebie normalne..No tyle,ze ja tak nie miewam..i to jest to dziwne wlasnie odczucie dla mnie..Poza tym sa ciezkie..jakby pelno wody w balonie i kazdy ruch sprawia,ze je czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwila chwila
No to faktycznie u ciebie zachodzi 100% podejrzenie ciązy, tak jak pisza wyzej, musisz czekac i zrobic test jeszcze raz Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek23
No czekam i czekam..hehe...ale cierpliwosci brakuje ;) Ale marudze co? :D No i jeszcze jedno pytanie..Czuje ze mam mokro..jak sie dotkne to taka substancja rzadka wystepuje..prawie jak woda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek23
sluchajcie...a jakbym zrobila dzisiaj test? Tj 3 dni przed spodziewana @? Myslicie ze wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek23
No to dzisiaj zrobie go...bo juz nie wyrobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek23
No zgadza sie :) Jasne,ze napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz objawy takie jak ja. Mnie bolały piersi tak samo jak w okresi dojrzewania , ja to nazywam scięgna. Ale ciąża na 99% , jedynie ta temperatura zastanawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwila chwila
Czesc Kasiaczek !!! Czekamy z niecerpliowścią na wiesci !!! Zrobilas juz test dzisiaj ? Jaki wynik ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek23
hurrra-JESTEM W CIAZY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×