Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżkaaaa

gdzie można pracować po biologii

Polecane posty

Gość wróżkaaaa

wykluczając uczenie w szkołach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkosia
mogę Ci cos zaproponowac?suplementacja,ziołolecznictwo,naturalne produkty ziołowe,makro-mikroelementy.wejdz na strone www.vision-polska.pl odezwij sie do mnie to pogadamy.jestem z Łodzi,pa agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz jeszcze na www.vision.400.pl duzo więcej informacji na temat produktów i certyfikaty dla niedowiarków.pOZDRAWIAM CIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja biologie koncze, ale tylko szkoła mnie interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dużo absolwentów mojego kierunku pracuje np. w sanepidzie, laboratoriach ( przeciez wszystkie badania np. krwi i moczu na tych maszynach podbijają mgr biologii ), czasem gdzieś na zapleczu w aptece, jak dobrze się uczysz to może masz możliwość zostana na uczelni na doktoracie.Takie rzeczy. Przecież zanim poszłas na biologię to na pewno zastanawiałaś się nad tym: \" co potem?\" więc teraz spróbuj zrealizowac swoje marzenia. Ja kończe studia w przyszłym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprzedzę koleżanki po fachu
żeby teraz pracować w laboratorium, z tytułem diagnosty (czyli mieć stanowisko kierownicze i przyzwoitą płacę), trzeba albo skończyć analitykę medyczną na AM, albo podyplomowe studia tamże. Od sierpnia wszedł taki przepis. Bez tego jesteśmy traktowane jak absolwentki dwuletniej szkoły pomaturalnej. A za podyplomowe płacimy z własnej kieszeni. Nóż się otwiera sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do koleżanki powyżej - bo do wykonywania analiz przygotowują właśnie studia analityka medyczna . Osoby , które wczesniej pracowały w zawodzie i maja inne niż analityka wykształcenie wyższe , nadal moga wykonywac zawód . Technicy nie są juz samodzielnymi pracownikami , badania przez nich wykonywane muszą byc autoryzowane. Nie widzę w tym nic dziwnego . Nie jestem diagnostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprzedzę koleżanki po fachu
Tyle, że po studiach , po przyjęciu do pracy w laboratorium przez 5 lat robiło się specjalizację z np. mikrobiologii lekarskiej , z doszkalaniem, egzaminami itp. I wtedy dopiero otrzymywało się tytuł diagnosty. Teraz trzeba zapłacić sporą kasę za podyplomowe, które trwają 4 semestry. To nie chodzi o to, że świeżutki absolwent na dziń dobry zostaje szefem [pracowni diagnistycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siiiamma
Można zostać na doktoracie, niesamowita szansa tylko na co ? Tak w skrócie to wygląda na przykładzie doktoratu na Wydziale Biologii UG : http://doktorat.pagebit.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po biologii pracuje w NGO, częściowo się to z biologią nawet wiąże, ale ważne są też kompetencje miękkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×