Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmm bella

czy dobrze wybraliście zawód?

Polecane posty

Gość hmm bella

To pytanie do pracujących kilka lat zawodowo, czy sie nie rozmineliście z oczekiwaniami, czy to "to" o co wam chodziło? Ja pracuję juz 7 lat (zaczęłam na studiach) i mam czasem wrażenie, że utkwiłam w martwym punkcie - zawodowo, finansowo, ze już dalej mnie nic nie czeka, że może trzebabyło co innego, a teraz już jest za późno, choć mówią, że finanse/księgowość to dobry fach, inni mają gorzej, zaczynam swojąpracę wykonywać mechanicznie i bez emocji Kto zna to uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asior
mam to samo.... niby znajomosc jezyków jest taka ważna... pracuje w administracji, w duzej miedzynarodowej firmie... tylko pieniadze sa nedzne a jezyka mozna bylo by nauczyc malpe... bo tylko kllepie sie w kolko to samo. Nudzi mnie wkurza to zycie biurowe. Mam dosc i mysle o własnym biznesie. Mysle ze jestem dosc pracowita, otwarta na zmiany. Brak mi pomyslu. Miasto jest niewielkie i nie wiem co moglabym robic. Oprocz jezyka nie nic nie umie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczyny
chciałabym mieć takie problemy jak wy,cieszcie się tym co macie ,bo może byc o wiele gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to w takim razie
a może jakieś podyplomowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo
czuję, że zabrnąłem w taki ślepy zaułek. Życie biurowe mnie dobija i jak powietrza potrzebuję zmiany. Jeszcze jakiś czas pociągnę, ale nie wiem co potem mam robić... a pomysleć, że jeszcze rok temu byłem pełen entuzjazmu. Swoją drogą do autorki----> księgowość rzeczywiście ja też postrzegam jako dobry fach:) Może załózmy jakiś topik wsparcia dla wypalonych zawodowo ;) studia podyplomowe to rzeczywiście dobry pomysł, byle dały jakieś możliwości przekwalifikowania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×