Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megiszon

jak przytyc?

Polecane posty

hm wiem ze to dosc dziwna prosba ale..chciałabym dowiedziec sie o jakichs dobrych sposobach na przytycie pare kg..najgorsze jest to ze jako \"zdrowe dziewcze\" nie jem chipsów,ograniczam wszelkie fast foody,na slodycze mam ochote tylko od czasu do czasu. jednym zdaniem: jak zdrowo sie opychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
heh tlustym wieprzowym miesem tyle z ejest ono niezdrowe szczegolnie dla osobz grupa krwi 0 ,,,a czemu chcesz pryztyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mi nawet tłuste wieprzowe mięso nie pomaga :O nie wiem jak autorka ale ja chcę przytyć ponieważ przy wzroście 167 cm ważę w porywach 47 kg a najczęściej 45 i jestem po prostu za chuda , wyglądam wręcz jak szkielet :P i nawet tabletki anty nie pomogły bo ani 1 dkg nie przytyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej megiszon
czemu chcesz przytyć? na innym topiku piszesz, że za dużo ważysz cos 62 kilo przy 166cm o ile pamiętam więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie..mimo tej wagi i tak wygladam za szczupło,wlasciwie to chodzi mi o przytycie tylko kilka kilo...hmm:( zaokralic policzki,troche tylek.. no tyle ze mieska nienawidze:P i z własnej woli nie jem:D teoria! jakos w koncu podtyjesz;) hmm ciekawe ile ludzi zazdrosci ci takiej wagi....pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat dziewczyny
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
ja przy 172 mam 49 kg i jakos wygladam ...tyle ze caly tluszcz mi sie w bruzchu i udach odklada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
ja tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję spożywac duże ilości wszelakich gatunków orzechów: włoskich, migdałów, laskowych, brazylijskich, nerkowców, oprócz oczywiście normalnych posiłków. Nie dośc że przytyjesz, tak jak tego chcesz to dostarczysz organizmowi wielu cennych składników zawartych w tych pysznościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem raz jeszcze
Kobiety, przytycie to jest najlatwiejsza rzecz na swiecie, z tym ze dosyc ciezko zrobic to zdrowo. Ja polecam slodycze: duze ilosci czekolady, cukierkow,batonow. Przytycie to naprawde zero problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nistety
Ja niestety mam podobny problem jak moje przedmówczyni. Przy wzroście 170 cm ( z czego jestem zadowolona) waże zaledwie 48kg , czasem się zdarzy że moja waga dochodzi do 50 ale nie jest to częstym zjawiskiem. Nie wiem jak temu zaradzić, z pewnością wiem że jedzenie mi nie pomaga. Opycham się wszystkim, niepatrząc czy jest to zdrowe czy nie. Brak mi już sił. Prosze dziewczyny piszcie jeśli macie jakieś sprawdzone sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to dla ciebie znaczy
"OPYCHAM SIĘ"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o przytycie to jednak nie zalecam do obrzarstwa tłustymi rzeczami po pierwsze wcale nie jest to smaczne po drugie bardzo niezdrowe.... ja bym radzila lepiej odpowiednia diete dobrana indywidualnie + suplementy diety np herbalife ( odzywiaja organizm poprzez dostarczanie wszystkich skladnikow potrzebnych organizmowi) i efekt murowany moj chlopopak przytyl 7 kg :D:D:D wicej info gg 9605921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×