Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dawid...

TYLKO DO SEX-PROFESJONALISTOW

Polecane posty

Gość dawid...

czy moglby mi ktos doradzic jakies pozycje w ktorych podczas normalnej penetracji pobudzana bylaby jednoczesnie lechtaczka? jestem ze swoja ukochana juz od dluzszego czasu, ale dopiero po jakim czasie zauwazylem ze czesto ona aby osiagnac orgazm potrzebuje stymulacji lechtaczki, co jest nieco trudne przy normalym stosunku, a wkladanie tam reki podczas jednoczesnej penetracji zakrawa na lekka gimastyke cyrkowa:) czy ktos ma moze podobne problemy? czy ktos moze poradzic jak sobie z tym dac rade? dziekuje bardzo za ewentualna pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak tak
możesz pocierać jej łechtaczkę swoim wzgórkiem łonowym, nie ruszać za bardzo penisem, mocno do niej przylgnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid...
sadzisz ze to dniesie podobny efekt do pocierania np: dlonia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid...
pomoze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak tak
mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid...
:) dzieki, moglabys mi jeszcze cos poradzic, w jakiej pozycji moze nie potrzebujesz tej stymulacji, a ktora Cie podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak tak
musisz z nią o tym porozmawiać, kazda kobieta potrzebuje innej stymulacji, jak nie chce o tym rozmawiać to ją obserwuj, jeżeli ty nie masz możliwości pieszczenia jej łechtaczki równie dobrze może to robić ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak tak
aha i najlepiej jest położyć jej nad pupe w okolicy pasa poduszkę tak aby dziurka była niżei niż łechtaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid...
no moze robic ona, ale czy ja niewyjde wtedy nieco na amaotora? w sumei to ja jej powinienem dac przyjemnosc, a nie ona podczas stosunku ze mna powinna jeszcze sobie sama pomagac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak tak
nie chceszwyjść na amatora to zrób jej to języczkiem i pytanko czy tobie zalezy na tym żeby akuray w ten sposób doszła do orgazmu (tzn. w czasie penetracji) czy jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid...
no to jest wlasnie sedno sprawy...jej zalezy wczesniej w czasie gry wstepnej mocno przywiazuje uwage do jej potrzeb i wlasnie do tego by stymulowac lechtaczke (palcem, jezykiem, itp), ale ona prosi (nie to zebym mial cos przeciw:D) zebysmy skonczyli w czsie penetracji...stad pytanie, bo to lekko klopotliwe zebym ja a co gorsza ona jeszcze cos tam kombinowali reka..rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klęska urodzaju
to zróbcie to "na łyżeczkę" dzieki czemu bedziesz mógł ją spokojnie stymulować nie gimnastykując sie zbytnio, ewentualnie "na pieska" ale wtedy trzeba sie juz bardziej po wyginać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak tak
rozumiem szkoda ze nie ma tu więcej kobiet które coś by ci doradziły.... ja znam ten co pisałam no na jężdżca jeszcze, wtedy sama może się ocierać od tyłu też wtedy możesz jej ręką pomagać z tego co wiem to wiele kobiet moze doznawać jedynie orgazmu łechtaczkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid...
dzieki, sprobowac warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidku
nie wyjdziesz na amatora, jesli ona pomoze sobie troche. ja tez nie mam "normalnych" orgzamow i najczesciej to ja samam sobie pomagam. najlpiej jest mi kiedy jedna noge mam na jego ramieniu, a druga pod nim, on jakby kleczy i czuje go bardzo gleboko i masuje sobie sama kechtaczke.... super. albo leze calkiem na brzuchu, a on na mnie i draznie mnie reka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid...
oo, ciekawa ta pozycja co opisalas, ale gdzie ta druga noga, jak to pod nim, pod facetem czy pod ramieniem, dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armani model
renkom renkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz problem
co za problem pocierac ja reka i jednoczesnie posuwac ? ja tam niewidze zadnej gimnastyki , nawet na pieska mozna to robic , chyba ze jestes tak zajebiscie zbudowany ze sie nie umiesz na jednej rece podeprzec. to wtedy proponuje troszke pomachac ale nie swoim smiglem tylko ciezarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozycja
pozycje umozliwiajace stymulacje lechtaczki Pozycja stojąca tylna W pozycji tej stojąca kobieta pochyla się przed mężczyzną lekko rozsuwając nogi a mężczyzna stoi za nią. Pozycja na jeźdźca - przednia I W pozycji tej kobieta siedzi na mężczyźnie przy czym jest do niego skierowana twarzą a kolana umieszcza po obu stronach jego tułowia. Pozycja boczna I W pozycji tej oboje partnerzy leżą na boku, twarzami skierowanymi w tym samym kierunku, przy czym mężczyzna leży za kobietą. Pozycja boczna II W pozycji tej partnerzy leżą na boku, twarzami skierowanymi w tym samym kierunku, przy czym kobieta jedną nogą obejmuje biodra mężczyzny. Pozycja boczna IV W pozycji tej kobieta leży na plecach z biodrami uniesionymi nieco powyżej bioder mężczyzny, który leżąc na boku wprowadza członek do pochwy. Pozycja siedząca tylna W pozycji tej kobieta siedzi, zwrócona tyłem, na mężczyźnie a jej nogi znajdują się po obu jego stronach. Pozycja siedząca boczna W pozycji tej kobieta siedzi na mężczyźnie a jej nogi znajdują się po jednej jego stronie. Pozycja tylna I W pozycji tej kobieta klęczy i pochylając się do przodu opiera się dłońmi o podłoże, natomiast mężczyzn klęczy lub stoi za nią. link http://www.nastolatek.pl/pokaz.php?a=art&ida=2361

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza
pozycja na jeźdzca Jest super jak się trochę poociera. uuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pieska raczej odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×