Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eryk__

Prośba o opinię

Polecane posty

Gość Eryk__

Proszę Was o to, żebyście odnieśli się do takiej sytuacji. Żone znam 8 lat, od pewnego czasu moja ślubna ma fantazje związane z seksem grupowym. I wczoraj wieczorem w czasie seksu zaproponowała żebyśmy wstąpili do jakiegoś klubu swingerów (chodzi jej o uprawianie seksu ze mną w obecności innych kochających sie osób). Nie powiem taka fantazja też mi się podoba, ale co innego fantazja a co innego rzeczywistośc. Zastanawiam się nad tym czy nie warto spróbować. Może zaczać od tzw, cyber sexu z inną parą. A może lepiej umówić się z jakąś parą w realu? Czy też może lepiej skorzystać z klubu, gdzie nikt sie nie zna? A może zostawić to po prostu w świecie fantazji? Doradźcie co myślicie o tym pomysle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj
hejka, a ja odwrotnie - ja mam taką fantazję a moja żonka nie chce dziwi się temu ale jest sporo prywatnych ogłoszeń na rantka.pl - pary poszukują drugiej pary do sexu - na pewno przezyjecie coś nowego i innego - spróbowac można - niestety moja nie chce - natomiast klub to trochę inaczej trzeba pozyskać ich zaufanie wpłacić kase podadzą hasło gdzie i jak - dużo zabawy a na priv zupełnie inaczej dzwonisz wysyłasz amila ze swoimi zdjęciami - ugadujecie się i jest fajnie - nie zapomnijcie o alkoholu ale z umiarem na odwagę - miłej zabawy - z pomorza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk__
Czekam na kolejne opinie. Rolniku thax pomyślę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie na temat ale
mieszkam za granica, tu teakie kluby sa bardzo popularne;sama fantazja to juz jest duzo i w ogole temat ew zdrady tak "zazegnany" bardzo mi sie podoba. Jestem samotna, wiec czasem ide tam z jakims kumplem tylko i wylacznie dla sexu....podoba mi sie to, ze latwiej tam powiedziec "nie" niz np spotykajac sie prywatnie z jakas para. Jest wiekszy wybor i...mozna ale nie trzeba uczestniczyc. Bo czasem przejscie z fantazji do czynow nie jest takie latwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk__
Dziękuję bardzo za ciekawą opinię i czekam na kolejne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shemale
jak chcecie załapac jakąś chlamydie, opryszczkę, HIV, żółtaczke typu C, podstawczaka i wiele innych to śmiało idźcie się pieprzyć w grupenorgiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk__
Stąd myślałem bardziej o sexie wirtualnym, żeby nie było kontaktów, a była ta świadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk__
Nie ma więcej opinii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×