Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta 30. . .

Ludzie pomozcie. . .

Polecane posty

Gość marta 30. . .

czy ze mna jest cos nie tak, mieszkam w obcym kraju wiec nie mam znajomych, jestem na etapie poznawania kolezanek itd, dzis odwiedzila mnie kolezanka ze szkoly ,pierwszy raz,byla u nas tzn, u mnie i mojego chlopaka, moj chlopak mial isc na sport , gdy ona zaczela zbierac sie do domu, on wyszedl razem z nia na swoj sport, teraz siedze wsciekla bo sobie pomyslalam ze moglby odczekac chociaz 2 minuty , jestem zazdrosna, mimo swojego wieku, ale zawsze uwazam ze jakas kultura musi obowiazywac, poruszylo mnie to , dlatego pisze to na forum ,by poznac jakies inne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedz mu
żeby więcej tak nie robił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_she
wpadasz w paranoje, po co jesteś z facetem jak mu nie ufasz, dał Ci choć raz powód by być zazdrosną?bo jeśli nie to nie masz się czym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 30. . .
mowilam o jakies poradzie nie o opieprzaniu. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 30. . .
czy mi dal powody o zazdrosc dal...,ale chodzi mi o kulture osobista, przeciez kazdy jakas ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czyją kulturę ci chodzi
twoją czy jego? On zachował sie kulturalnie, bo skoro wychodził, to dobrze że razem z nią. Byloby dziwne, gdyby odczekał i wyszedł za minutę :-) Ty po prostu jesteś zazdrosna i tyle. Tylko niby dlaczego? Masz podstawy sądzić, że chłopak coś nie tak zrobi, czy po prostu taka jesteś i już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 30. . .
nie, nie to bylo tak, ze gdy zobaczyl, ze ona sie zbiera szybko wciagnal kurtke. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widać nie każdy ją ma...
a TY pogadaj z nim nie choruj na zazdrośc bo to nie jest zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czyją kulturę ci chodzi
wydaje mi się, że robisz z igły widły... Zazdrość może zniszczyć twój związek. Jeśli nie masz do niego zaufania, to po prostu go zostaw, bo związek bez zaufania nie ma szans. To podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan tv francuskiej
chyba masz kobieto za duzo czasu wolnego na przemyslenia , gosc sie zachowal kulturalnie problem nie jest w nim tylko w Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 30. . .
tez jestem za tym ze zazdrosc moze zniszczyc, ale nie bylo by troche ladniej gdyby sie nie zaczyl tak szybko zbierac? tylko normalnie ja pozegnac razem ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej
przecież i tak wychodził... uważam, że przesadzasz. O tę minutę różnicy ci chodzi? Przecież to wręcz śmieszne. Pozdrawiam i naucz się nie reagować tak histerycznie, bo widzę, że jakaś strasznie zakompleksiona jesteś. Uśmiechnij sie do siebie i zaraz będzie lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez nikt na tym forum nie
pomógl ,dlatego ja tez nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 30. . .
hej nie jestem zakompleksiona naprawde ,ale nie chodzi mi o to wyszedl z nia, tylko jak glupi ubieral ta pieprzona kurke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fana ...
Marto 30 , nie widzę powodu do zazdrości wyobraz Sobie odwrotną sytuacje , i co wychodzisz z kolegą i lądujesz w łóżku , przesadzasz dziewczyno , wez kapiel pomaluj paznokcie , pomyśl o kolejnym dniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likko11
"...tylko jak glupi ubieral ta pieprzona kurke!" Chyba chciałas powiedzieć: rozbierał i pieprzył tę kurkę(z którą właśnie wyszedł)...a wiesz ,że to całkiem prawdopodobne...może ma dośc juz tej zrzędy w domu...co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×