Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HIPNO

Czy lubicie ostry seks ???

Polecane posty

Czy lubicie ostry seks i ostre słowa podczas jego uprawiania?? Słowa mam na myśli bardzo świńskie i wulgarne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Anulcia => Bardzo mi miło Anulcia :) Biorę to za komplemnet :) Wulgarne, ale bez przesady, w granicach rozsądku i wzajemnego szacunku do siebie. Tak poprostu żeby dodać trochę pikanterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dorzucę jeszcze do tego topiku, jakie są wasze ulubione pozycje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smoku, podziel się z bliźnią szczegółami, bo ja taka niedoświadczona... :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhyyy
Ostatnio uprawiałem bardzo ostry seks Najpierw trzonkiem siekiery palnąłem żone w łeb i zaciągnełem za włosy do łózka Gdy już zdjąłem jej i swoje majty i zaczełem ruchy kopulacyjne miednicy ona odzyskała przytomność, rozpoczełem szeptanie nieprzyzwoitych słówek do jej ucha: -"Kotku masz dupe jak krow, twój celuitis to największa galareta jaką widziałem nie wpominąjąc o tych rozstępach które ustępują rozmiarem tylko Wielkiemu Kanionowi" Mi było fajnie Niestety jakimś cudem po tym ostrym seksie wypieprzyła mnie z domu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eding
uwielbiam ostro pieprzyc moja dziewczyne. uwielbiam slyszec jak wtedy jeczy i blaga mnie zebym przestal a tak na prawde chce jeszcze. potem zawsze mamy mega orgazm. czasami ostro pieprze ja w dupcie ale to juz jest przyjemnosc tylko dla mnie. jedynym minusem jest to, ze moj Kotek ma potem obolala cipke ktora ja z checia wtedy pieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eding
a wieczorami wymykam się tylnym wyjściem by w spokoju i skupieniu spożyć to co wyżygał kot mojej sąsiadki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala
Hipno pewnie,ze tak ostatnio to odkrywalam,ze slowa duza daja,moze znasz takie dosc pieprzne oczywisxcie niezbyt wulgarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomy20
Chciałbym to zrobić i to w sposób ostry,rżnąć ile wejdzie;bez opamiętania,ale niestety jestem Prawiczkiem.Kurde.Jeszcze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcerdf
nieznajomy , rznij głupa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×