Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik 12

Ale te forum jest zryte, myślałam, że można pogadać - baw się dalej podszywaczu

Polecane posty

Bo ciągle ktoś się podszywa pod ciebie. I co ci to da, ze będziesz się głupku głupi podszywał, myślisz, że jesteś zabawny? To myśl tak dalek w głupocie swej głupku. Jesteś darmny, i lepiej byś się poczuł czegoś, a tak tylko sobie krzywisz psychikę swoimi dziecinnymi błazenadami, tzn postami. Człowieku czy ty myślisz, że dzięki temu stajesz się inteligentniejszy, kreatywny? Stary pobiegło cię na maxa, bo jesteś tak strasznie głupi, że aż mi szczęka opadła, jak zobaczyłam jak próbujesz się podszywać. Współczuję twojej matce, że ciebie takiego wychowała, egoistę, durnia, erotomana. Ale baw się dalej, zapłacisz za to w swoim życiu, o ile je będziesz miał. Będziesz siedział jak ten dureń przed kompem i pisał posty podszywające. Oto twoja egzystecja. Co robisz tym się stajesz. A stajesz się idiotą z każdym podszywem. I nawet nie jesteś zabawny z tymi swoimi postami typu \"w wielkim skupieniu\", albo \"obciągam z połykiem\". Jesteś totalnym durniem i nie wiem jak człowiek może tak nisko upaść aby go to bawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faccecik
jak chcesz poigadać poważnie o Twoich problemach to napisz na moje gg na 4897997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszrad cebula z TVN UWAGA
uwaga!!! kuuuuurrrrrrwwwwwaaaaa alarm antypedofilski sie lwaczyl jestes cweluchu namierzony ekipa z eroforum jedzie cie juz zerznac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź
szłusznie prawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×