Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ABECADLO

Tatuaz na wzgorku lonowym...

Polecane posty

Gość ABECADLO

Panowie co sadzicie o tatuazu o tresci" poliz mnie"??? oczywiscie na wzgorku lonowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABECADLO
nawet jezlimialoby to byc fuck me to raczej nie po polsku aninie po ant,brzxmi wulgarnie nie to co francuski..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie tam podoba
rozumu to chyba tobie dupku zabraklo, skoro osadzasz ludzie wogiole ich nie znajac. tatuazyk calkiem sexy musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jest ladny i niewielki to
dlaczego nie widzialem taki fajny motyw w studiu (jak sobie sam robilem ) papryczka nieiwelkich rozmiarow w stylu oldschool czyli tatoo kolorowy - super wygladal i w tym miejscu byloby ok p.s Rolnik ani nie jestes zabawny na tym forum ani madry a siedzisz tu 20 godzin dziennie ... zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym zrobić tatuaż na wzgórku łonowym, nie wiecie czy przed tym można zrobić trwałą depilację laserem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiego prawdziwego to nie, ale czasowy zrobiłam w ubiegłym roku na kąpielisku. Wiedziałam że mojego chłopaka kręcą takie drobne perwersyjki zrobiłam tak jakby nadruk: ONLY P. Zsunęłam majteczki równiutko z pęknięciem waginy i napis jak najbliżej. Strasznie był nakręcony jak widział robienie i potem prezentację już w hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam już kilka tatuaży i potwierdzam, że to wciągające, jak zrobisz jeden to chcesz mieć następny i następny... Teraz chcę sobie wytatuować właśnie wzgórek łonowy napisem "B***h". Pytałam męża i po wahaniu powiedział, że nie ma nic przeciwko jeśli będę jego prywatną "b***h". Uczęszczamy też na plażę naturystów, ciekawe jakie będą reakcje gdy pokażę się z takim napisem, męża kręci jak obcy panowie gapią się gdy jestem naga na plaży a ja też lubię te spojrzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Ola1
Ja chcę sobie wytatuować usta na wzgórku łonowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojemu strasznie się spodobało jak przed wyjazdem na plaże naturystyczną zrobiłam na wzgórku znak: "ruch dwukierunkowy" sugerujący akceptację analu. Własnie trochę wcześniej bardzo się postarał i mnie nauczył i oswoił z tym sportem. Ten znak był niejako podziękowaniem za delikatność, cierpliwość i w efekcie - skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam na wzgórku koliberka i kilka gwiazdek ,nie będę się rozpisywać dlaczego właśnie to , koliber jest kolorowy i wystaje z pod bikini 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja mam na wzgórku koliberka i kilka gwiazdek ,nie będę się rozpisywać dlaczego właśnie to , koliber jest kolorowy i wystaje z pod bikini 😀

ładnie:) ale mam nadzieje ze żadne włoski nie wystają:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja mam na wzgórku koliberka i kilka gwiazdek ,nie będę się rozpisywać dlaczego właśnie to , koliber jest kolorowy i wystaje z pod bikini 😀

ładnie:) ale mam nadzieje ze żadne włoski nie wystają:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stud

Katie Price ma serduszko. Wpiszczcie w google "Katie Price pussy to zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

A czy do zrobienia takiego tatuażu trzeba zdjąć majtki? Bo jakoś tak głupio rozbierać się przed jakimś tatuażystą. Lekarz, to co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba przez majtki się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blank
4 minuty temu, Gość Kaśka napisał:

A czy do zrobienia takiego tatuażu trzeba zdjąć majtki? Bo jakoś tak głupio rozbierać się przed jakimś tatuażystą. Lekarz, to co innego...

Jak ty to sobie wyobrazasz? Ma przez majtki tatuowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men
7 godzin temu, Gość Kaśka napisał:

A czy do zrobienia takiego tatuażu trzeba zdjąć majtki? Bo jakoś tak głupio rozbierać się przed jakimś tatuażystą. Lekarz, to co innego...

Czego sie wstydzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×