Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezazdrosny i wyrozumiały

Zona jedzie na szkolenie

Polecane posty

Gość niezazdrosny i wyrozumiały

Czy sa kobietki tutaj które moga cos powiedzieć w w/w kwestii? Czy to prawda ze tzw. szkolenie w "gdzies tam" to jest przepustka na "skok w bok".Pytam o to nie dlatego bym był z tego powodu zazdrosny i zły (cos w tym rodzaju) lecz z ogromnej ciekawosci. Bo kiedys dawno to własnie moja zona dała mi do przeczytania w Necie (chyba tutaj ) topiki na temat tego co sie dzieje na takich szkoleniach. A z kolei wiem ze Ona b. pragneła pojechac na "szkolenie" . Jesli by ktos mnie zapytał czy jak by ona ze cos tam było , to nie rozdzierał bym szt .Zdecydowanie spokojnie bym to przyjął. Jak jest na tych szkoleniach?. Póki co to sądzę ze to jest tylko fantazja .Ciekawi mnie to i troche też podnieca mysl ze Ona by z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zazdrosny raczej:) nie masz się czym przejmować, jeżdżę czasami na szkolenia, w większości przepadków jest normalnie, jesli mam być szczera to widziałam co nieco , ale podobne sytuacje miary miejsce na imprezach:) tak wiec nie ma reguły, to zależy czy ktoś szuka:) nie masz się czym przejmować, z ludźmi z tych szkoleń zazwyczaj się pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to szkolenie z orki przeciwsobnej - to się nie martw. U nas jej nic nie grozi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala makota
a ja uwielbiam jezdzic na szkolenia bo wtedy moge pobyc sobie tylko z nim.......:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ilu Was jest ?? coś ma rozdwojenie jaźni, za robotę się brać:P tak głośno krzyczycie o PKB to mniej niż 10% wytwarzacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kunia miołem ale zdech na chorobe wściekłych krów :o Teroz mom Ursusa szeździesiontkem :classic_cool: Un jak dwa kunie pracuje. Ta ja PKS-em do miasta jeździm eby filce nowe kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa faktycznie zabyłek... Że ona z Francyji niejakom france przywiozła.. I temu ty teraz tak okrakiem łazisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kózce nie dajesz bo już nie masz co.. :) A było Burkowi nie dawać do pyska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burek zdechł :o byk go zaruchoł na śmierć :o A jo mówiłem że kózki nie zdradzom. Przeca to stworzenie Boże nie to co baba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj - co racja, to racja... Ale przyznej no sie - on cię jebał też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąz zimnej zony
jak kobita chce dac to da przez dziurke od klucza,. musisz byc pełny wiary ze nikomu nie da, bo cie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeżdżę
na szkolenia kilka razy w roku. Nie zachowuję się jak zerwana z łańcucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie z nich świnie? :o to jeszcze pożałujo! Ja się do Samoobrony zapisał! Moja banda wom nie daruje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z burokami ze samoobrony - samogonu nie pijam!! Bo to profanacja jest... dla samogonu... Gnojówki się napij!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnojówki? Przeca nie post :o Trzym język za zębami bo ci całe zboże z elewatorów do dupy nasypiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z elewatorów ... powiadasz?? A syp.. syp.. Dużo tego nie bedzie. Taż te ze samoobrony wszyćko rozkradli.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie jeszcze bo rękach całować będziesz ja w wyborach startujem :classic_cool: Pierwszy na liście bedem! I już w solarium był bo ministrem finansów mam zostać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×