Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomek z Warszawy

Dziewczyny, pomóżcie, BARDZO PROSZĘ!

Polecane posty

Gość Tomek z Warszawy

Pod koniec stycznia będziemy mieć z żoną ósmą rocznicę naszego poznania. Praktycznie od razu byliśmy parą i data ta ma dla nas równie wielkie znaczenie jak data ślubu. Poradźcie, jak najlepiej uczcić tę rocznicę, by było romantycznie? Z góry dziękuję za podpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponowałabym
wyjazd we dwoje np. na weekend, z Twojej strony jakiś drobny upominek, np. coś z biżuterii. No i kolacyjka przy świecach w restauracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może w ramach prezentu
lub dodatku do prezentu właściwego ;) dodałbyś kalendarz, gdzie każdy miesiąc ozdabiałyby wasze wspólne zdjęcia z różnych okresów waszej znajomości? takie usługi oferuje teraz sporo wydawnictw, internetowych itp. a może przy romantycznej kolacji przy świecach, jeśli sie na nią zdecydujesz, postarasz sie o piosenkę, przy której rozpoczynał się wasz związek? taką ulubioną, kojarzoną przez was oboje właśnie z tym faktem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojedzcie gdzies, w jakies romantyczne miejsce albo choc gdzies gdzie bedziecie sie mogli odprezyc, zrelaksowac i rozpiescic. Zrob to, dobrze Ci radze. Przynajmniej niektorzy z was jak widze mysla o takich dniach - nie tak jak ten moj :( Tez mi sie marzy cos takiego, najlepiej Paryz...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GusMis
Możesz też odtworzyć Waszą pierwszą randkę: to samo miejsce, czynności, rzeczy z tym związane. Mam nadzieję, że mój przyszły mąż też tak będzie pamiętał o naszych rocznicach. Musicie się z żoną bardzo kochać, gratuluję i wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×