Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adam srodmiescie

dlaczego tak jest??????

Polecane posty

Gość adam srodmiescie

mam 24 lata, a wiec wcale nie tak malo, moja dziewczyna jest ode mnie starsza o 3 lata, jestesmy ze soba ponad 2 lata. kochamy sie i wszystko uklada si calkiem dobrze, planujemy niedlugo slub, ale przed tak powazna decyzja wsztrzymuje mnie pewna sprawa. pewnie nie bylo by zadnego problemu gdyby nie sprawy lozkowe, bo poza tym dogadujemy sie swietnie. Moja wybranka jest spokojna poukladana dziewczyna, dojrzala (w koncu jest strasza ode mnie, ale ja tez nie jestem typem gnojka) i doswiadczona. Na co dzien nie przejawia zadnych odchylow i ze tak to ujme - nieprawidlowosci, ale w lozku niestety jest inaczej. Nagle okazuje sie ze wychodzi z niej jakas inna osoba. Nie to zebym byl jakis pruderyjny czy zacofany w sprawach sexu, ale to juz chyba lekka przesada. Jej w glowie tylko sad-maso i rozne pokrewne zabawy. Chce zebysmy chodzili jakichs skorach i uzywali dziwnych akcesoriow, ktore mi szczerze mowiac nie sa wcale ale to wcale potrzebne do osiagniecia spelnienia seksualnego. Powiem wiecej, czesto mi to przeszkadza w koncentracji i wydaje mi sie nie tyle smieszne co dziwne. Mowilem jej o tym nie raz, ale ona mimo prob odbywania "normalnych" stosunkow twierdzi ze jej to absolutnie nie podnieca i nie czuje zadnego zadowolenia z takiego seksu. woli jaies ostre zabawy i tego typu rzeczy. Niestety jak widac zaden moje zale nie przynosza efektu, a jako ze ja kocham (ona mnie tez) i to mi latwiej jest zrezygnowac z normalnego seksu niz jej sie przestawic na normalny stosunek, to zgadzam sie na jej zachcianki. jestem troche przerazony, bo jezeli mamy byc malzenstwem to troche sie boje o nasz wspolzycie. Co robic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam srodmiescie
czy jest jakis sposob by ze tak poiwem przytemperowac jej temperament? lubie ostry sex ale bez przesady, czy to mozna uznac za jakies odchyly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam srodmiescie
nie zna nikt jakiegos rozwiazania tego problemu? a moze sadzicie ze takie upodobania to normalan sprawa? to moze ja jestem dziwny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuc ja w pizdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam srodmiescie
w sumie to nie chodzi tylko o to ze to sie posuwa za daleko, bo raczej nie (nie pozwolil bym sie bic kobiecie) , ale chodzi o to ze to zawsze wyglada tak samo, wiesz jako urozmaicenie bylo by to bardzo ciekawe, ale zawsze tak? czy to nie dziwne? co z tym robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TO JUZ TROCHE DZIWNE I MECZĄCE DLA CIEBIE JEŚLI ONA TAK ZAWSZE CHCE A TOBIE TO ZBYTNIO NIE SPRAWIA PRZYJEMNOŚCI, ALE MUSZE CIE NIESTETY ZMARTWIC BO JEJ TO CHYBA NIE PRZEJDZIE, WYDAJE MI SIE ZE MOZE BYC CORAZ GORZEJ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyy
czyli co ze bedzie go napierdalac pejczem po golych szkitach?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam srodmiescie
czyli lepiej to zakonczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam srodmiescie
czy wy tak lubicie to sado maso? Ty tez tak masZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam srodmiescie
to moze powinna sie z teog leczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odrobina bólu jeszcze nikomu nie zaszkodziła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może razem
powiniście iść do seksuologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam srodmiescie
no tak normalne, czyli jednak to ja jestem jakis lewy ze nie chce dac jej tego czego po mnie oczekuje :( do seksuologa? raczej nie widze zeby zareagowala na ta sugestie z entuzjazmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam srodmiescie
staralem sie, ale jak widze ze ona jak kloda i ze ma muchy w nosie, to wolalaem tak jak ona chce bo mi choc troche to przyjemnosci sprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeee
dobry klapsik nie jest zly! bardzo lubie od czasu do czasu dostac kilka mocnych klapsow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i tu mi się przypomniała reklama ikei ala Rolnik :P Ależ ty będziesz miał wesoło po np 20 latach małżeństwa... Klub Bizzare ze zbiorówkami z udziałem publiczności przebranej za piechociarzy francuskich w maskach przeciw gazowych? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teddy boy
napierdalaj ja ile wlezie, taka szansa moze Ci sie juz nie trafic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuck N
jebnij jej kopa z półobrotu w szczene, a potem rzuć na glebę i zerżnij w anusa, myśle że bedzie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za tym, żebyście poszli do seksuologa. A może zaproponuj jej jakieś inne urozmaicenie. Może jej sie spodoba nie nie będzie chciała tak brutalnego sexu. Np zaproponuj sex z abrenaliną, w dziwnych miejscach. Albo nawet nie proponuj, tylko weź ją kiedyś w obroty w takim miejscu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×