Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezzapachowy krem

Czy krem Mustela przeciw rozstępm pachnie? HELP

Polecane posty

Gość bezzapachowy krem

Naczytałam się, że jest super-ekstra-rewelacja, ale kosztuje około 80zł za 200ml, a niestety nigdzie nikt nie pisze, czy ma jakiś zapach. Jeśli ten pachnie, to czy jest jakaś alternatywa, dla uczulonych na chemiczne aromaty? Pytanie brzmi - czy można kupić jakiś dobry bezzapachowy krem przeciw rozstępom w ciąży? :) Pomóżcie, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzapachowy krem
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż... nie tylko nie jest bezzapachowy...ale pachnie dość intensywnie... Taki lekko kwiatowo-pudrowy zapach - na poczatku znośny ale z czasem robi się od tego niedobrze. I dodam ze pomimo ze wysmarowałam nim jakies 300 zł to i tak mam calutki brzuch w rozstępach - na prawdę nie wiem czy warto... Jeśłi masz skłonności do rozstepów to i tak nie pomoże - tak jak mi... a jeśłi masz elastyczna , fajna skóre... to prawdopodobnie wzykła oliwa 2-3 razy dziennie wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja używam na zmianę gerbera i ziajki i nie mam ani jednego a to już 8 mc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeminiki
ja uzywalam musteli przez cala ciaze i dla mnie rewelacja ani jeden rozstep mi sie nie zrobil stosowalam regularnie a co do zapach to rzecz gustu mi nie przeszkadzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mycha
a od ktorego sie nim sparowalas? i czy przez cala ciaze? bo slyszalam ze jak uzywasz od 2go mieisaca.. do samiutkiego konca to malo prawdopodobne by roozstepy sie pojawily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifika
az sie boje ciazy, bo po niej bede wygladala jak jeden wielki rozstep-a ja nie chce tak wygladac, my baby to mamy przechlapane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli
Jezeli kogos mdli na poczatku ciazy to naprawde nie polecam! Od tego kremu bedzie jeszcze bardziej - jak dla mnie zapach byl stanowczo zbyt intensywny. Jezeli ktos chce sprobowac czegos z tej polki to polecam Vichy na rozstepy - choc niektore mamy uczulal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzapachowy krem
dzięki za odpowiedzi :) mnie tam od chemii nie mdli, ale mój małżé nie toleruje intensywnych zapachów "tych smarowideł", więc ja tak z miłości szukam czegoś niepachnącego na razie jestem w 6 miesiącu i nic na brzuchu mi sie nie rozstąpiło, ale moja mama miała rozstępy po ciążach - okrutne, więc myślę profilaktycznie, teraz używam takiej oliwki w żelu dla dzieci, ale czasem jak się tym posmaruję to mam wrazenie, jakby mnie zakleiło, a poza tym ona też pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×