Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co robic

Dzisiaj sie dowiedziałem, że moja przyszła żona...

Polecane posty

Gość co robic

nie będzie mogła mieć dzieci, co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodzic sie z ta sytuacja
i kochac ja dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to problem
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to zdecydowanie nie żeń się z nią. Czy to nie powinno być tak, że to ona ma dla ciebie znaczenie a nie to, czy kiedyś będziecie mogli się rozmnażać, ona się roztyje, sex stanie się odrażający itd. Prawdę mówiąc to masz szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to problem
ale nie po ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ją naprawdę kochasz to nic nie będzie nigdy stało wam na przeszkodzie. Tylko czy ją kochasz????????????Zadaj sobie to pytanie 1000razy, żeby nie skrzywdzić nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż niewątpliwie to przykra wiadomość ale lepiej ze dowiedziales sie teraz niż po ślubie masz okazje podjąć jakąś decyzję ja np gdybym dowiedziala sie teraz ze moj chlopak nie moze miec dzieci na pewno bym sie nie rozstala z tego powodu jestesmy razem juz ponad 4 lata (jeszcze bez slubu) ale baaardzo go kocham i taka wiadomosc nic by nie zmienila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko będzie dobrze. Medycyna idzie na przód. A jeżeli to nie pomoże, to jest mnóstwo kochanych dzieci, które czekają na waszą miłość. Może Bóg chce żebyście dali jakiemuś maleństwu z domu dziecka miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medycyna idzie na przód. Będzie dobrze, a jak to nie pomoże to mnóstwo kochanych maleństw czeka na waszą miłość. Może Bóg was wybrał. Pisałam pracę magisterską o problematyce dzieci w sądach- te dzieci są warte waszej miłości, każdej miłości. Sama się zastanawiam nad adopcją.Poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisienka850
Byłam w bardzo podobnej sytuacji. Mężczyzna, z którym myślelismy o slubie wyznał, że nie może mieć dzieci. Najpierw go pocieszałam i sama siebie przekonywałam, że to nic takiego, że są sposoby, leczenie, adopcja ... niestety nie mogłam przestać o tym myśleć i z dnia na dzień było gorzej. Może to nie była prawdziwa miłość (choć myślałam że tak). Rozstaliśmy się, bałam się że w przyszłości (mimo, że to nie jego wina) w kryzysowych sytuacjach ta sprawa by wracała, miałabym do niego, zupełnie nieuzasadniony, ale żal. Lepiej chyba nie wiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrexa
o rany facet skacz do góry i klaskaj!!!!!!! ciesz sie baranie a nie smuc..........a nie.......zajdzie ci taka pizda w ciąże, roztyje sie i bedzie wyglądała jak monstrum. Chcesz tego??????gdybym była facetem to bym spieprzała gdzie pieprz rosnie. Niech raduje sie serce twoje z tego powodu:-)....heheheheheheheheheh.....nie wiesz nawet jakie masz szczęście. jesli mój facet bedzie chciał miec dzieci..........to kaze mu spierdalac na drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrexa
pierdolone reproduktorki:-/ i nie dziwie sie facetom.......ze zdradzają...jak mają takie paskudy pod swoim dachem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrexa
nie.....nie zamierzam zachodzic w ciąże........... ale zamierzam jedno- póki bede mogła bede cieszyła sie super zgrabnym ciałem przy czym wy bedzie cieszyc sie obwisłym i zdezelowanym, zflaczałym wtecz....cielskiem...........bo zachciało wam sie bachora...... przynajmniej ja bede czerpała z zycia jakies przyjemnosci.....bede wyrywała facetów raz za razem............bede korzystała z tego ze jestem atrakcyjną kobietą i wzbudzam pożądanie. A wy na porodówke zapierdalac...pokraki.Żal mi was.Tylko pieluchy obsrane i wrzask głupiego bachora wam w głowach..............takie kobiety mają teraz ambicje....wow........no szok.Chyle czoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka pedałowania
hihi i awantura gotowa zaraz się posypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrexa
kurwa? nie....nie kurwa....normalna zdrowa kobieta bynajmniej. Lubie towarzystwo mężczyzn a oni lubią moje. I to wszystko. Mylisz dzieciaku pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta zabrali
nie kazdy czerpie przyjemnosc z dawania jedrnej dupy kolesiom :P niektorzy lubia rozflaczone piersi inni zasrane pieluszki a tobie malenka nic do tego zrobisz co bedziesz chciala ale nie pisz co dla kogos jest przyjemne bo dla kazdego cos innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25aga
Do matrexa : Czy przed napisaniem tych kilku głupich zdań zastanowiłaś się,ze kiedyś sama też miałaś "obsrane pieluchy" i wszyscy dookoła słyszeli "wrzas głupiego bachora"??? A może zazdrościsz,ze nikt cię nie chce za matkę swojego przyszłego dziecka?:) Cóż po wyglądzie ... jak jesteś pustą dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahhhehh
"kurwa? nie....nie kurwa....normalna zdrowa kobieta bynajmniej. Lubie towarzystwo mężczyzn a oni lubią moje. I to wszystko." No kur...a jak nic!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracajac do dzieci.To jest wielki problem i decyzje musisz podjac sam czy powiedzenie o niemoznosci zajscia w ciaze wyniknela ze zblizajacej sie daty slubu?Jesli tak to tyle dobrze ze Ci powiedziala przynajmniej masz jakis wybor.A jesli chodzi o adopcje to musicie wpelni akceptowac to rozwiazanie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmm
"bede wyrywała facetów raz za razem............bede korzystała z tego ze jestem atrakcyjną kobietą i wzbudzam pożądanie." = KURWA" matrexa pierdoli od rzeczy jakby ja pojebalo, ale na pewno nie zgadzam sie z powyzszym cytatem ze kobieta tak sie zachowujaca to kurwa, no bo niby czemu kurwa? ze kobieta lubi sex to od razu kurwa? no ja pierdziele, to jakis ciemnogrod, ze sobie wyrwie faceta raz za razem? no i co w tym zlego-zabije kogos? a w ogole co w tym zlego ze bedzie korzystala z tego ze jest atrakcyjna kobieta i wzbudza pozadanie? do kurwy nedzy jakas zjebana mentalnosc matki polki, ale teraz hehe mozecie sie cieszyc bo chwilowo wam klimat sprzyja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×