Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość neo998

czy znajdzie się wreszcie jakaś cyberkobieta.....

Polecane posty

Gość neo998

dużo mówi sie o seksie przez internet przyznam szczerze że do tej pory nie udało mi sie znależć odpowiedniej kobiety która podjęła by ten temat.... i miała chęć spróbować a może takich nie ma ! no cóż będe czekał cierpliwie a może to nie takie proste pozdrawiam neo998@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź na czat o sexie, tam jest pełno chętnych na cyber, na wirtualnej polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h2
mogę ci dać telefon takiej jednej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neo998
to dawaj ten telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neo998
hej dziewczyny co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest cyber sex
laska ci pisze na GG a Ty jedziesz na recznym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neo998
większość z nas to robi - to normalne Ty nie? i kobiety i faceci ale chyba nie to jest najciekawsze chodzi bardziej o wyobraźnie i kontakt z nieznajomym którego najprawdopodobniej nigdy nie poznasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies sie uchowal neo
"to normalne" buhahahahahhahaha "wiekszosc z nas to robi" - lohohohohohooho skad ci to przyszlo do ograniczonego lba? ci co nie maja netu tez to robia, cio? boshe co za neptyk i jeszcze jaki naiwny - nie udalo sie zlanezc odpowiedniej kobiety. no bo szukasz w zlym miejscu, specjalisto. ktos ci dal rade wejdz na czat wp seks, tam jest duzo "normalnych" kobiet i facetow :D hhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neo998
do: gdzieś się uchował spadłem z krzesła hahahaha jaka piękna i przemyślana wypowiedź szkoda że nie na temat....... a co do ograniczenia to może popatrz na siebie co ciebie boli .....neptyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies sie uchowal neo
dostales rady nie tylko ode mnie gdzie mozesz znalezc cyberkobiete (notabene chyba do konca nie wiesz co oznacza ten termin "cyberkobieta" :D ) i czemu nie korzystasz? za trudne? :) patrze na siebie kilkadziesiat razy dziennie i co? mnie nic nie boli, ale ciebie moze zaraz bolec dupa od bezowocnego wyczekiwania. dawaj na wp.pl, podlink czat, tematyka seks. prosciej nie mozna wytlumaczyc - jak sobie z tym nie poradzisz to wspolczuje. milego pisania z nie wiadomo kim, "mezczyzno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neo998
do :gdzieś się uchował ja na nic nie czekam to zabawa może ty czekasz na jakąś sensacje... co do cyberkobiety to przenośnia - jeśli wiesz co to znaczy o moją dupę się nie martw męski spejalisto i uwazaj na to patrzenie kilkadziesiat razy dziennie na siebie to jest choroba....... narcyzm trzeba leczyć zakochasz się w sobie i co? a twoje rady są fascynujace.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neo998
pozdrawiam KASIE X najważniejsza jest zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies sie uchowal neo
jasne, najwazniejsze sa mile wrazenia plynace z twojego mozgu na temat zgrabnej szatynki/brunetki/blondynki, a w rzeczywistosci pochodzace od bezzebnej zaniedbanej 30kilkulatki z czlapiacym grubym mezem i dzieciakami łudź sie i czekaj dalej, płaskodupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×