Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozdarta00

Co mam zrobic?

Polecane posty

Gość rozdarta00

Staram sie o dzidziusia od 6 miesiecy.Mam z tym pewne problemy.. lekarz powiedzial ze najlepiej bedzie jesli bede sie starala od teraz..bo potem moze byc problem..ja sama uwazam ze to najwyzszy czas.. Studiuje. W tym roku bronie prace magisterska. Boje sie jednak, ze jesli teraz zajde w ciaze ..to nikt mnie nie zatrudni. Nigdy nie pracowalam.. nie mam zadnego doswiadczenia.. czy bede mogla zataic fakt ciazy przed pracodawca? (do 5 miesiaca na przyklad) czy ktos chcialby zatrudnic kobiete w ciazy? a jesli nie uda mi sie dostac pracy w ciazy? to pozajmuje sie dzieckiem przez jakies pol roku.. i bede miala 25 lat.. bez zadnego doswiadczenia..czy ktos zatrudni taka stara dupe bez doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj żarty chyba sobie robisz mówiac że będizesz starą dupą wieku 25 lat. Wydaje mi się że najpierw musisz sobie jasno odp. co chcesz teraz-prace czy dziecko.Bo z tego co napisałaś tutaj wnioskuje że masz z tym problem.Chciałabyś i mieć i jedno i drugie a jak wiadomo na poczatek tak sienie da raczej. Wiadomo że nikt teraz do pracy nie rpzyjmie cięzarnej to nawet nie masz co się łudzic- bo to zaraz będzie L4,a to macierzyński potem być może wychowawczy itd a nie mówiac że ejst się w ciazy - czy to jest wyjscie? ja chyba źle bym sięz tym czuła .Teraz pracodawcy pytają się czy zamierza byc pani w najbliższym czasie w ciazy - i co powiesz że nie?,jeśli bedziesz.To wyprzesz sie dziecka. Głupio bym sięja czuła zatajajac ten fakt a potem dała nagle oświadczenie że ejstem w ciązy-czy później taki pracodawca mi zaufa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zrozumiałe,że zależy Ci na zatrudnieniu ale na pocieszenie powiem Ci o sobie.Pracowałam przez 4 lata,umowę miałam na czas określony i zaszłam w ciąże na 4 mies.przed podpisaniem jej na stałe,w pracy dowiedzieli się,ze jestem w ciąży i podpisali ze mną umowę tylko do dnia porodu,byłam zrozpaczona.Ale staraliśmy się z mężem o dziecko 6 miesięcy i jak dowiedziałam się,że jestem w ciązy to byłam najszczęśliwszyn człowiekiem na ziemi.Teraz jestem w 37 tyg.ciąży i będziemy mieli córeczkę.Napewno znajdziesz pracę jak już urodzisz i odchowiesz troszkę dzidziusia.A macierzyństwo to najpiękniejsza rzecz jaka nas może spotkac.Takie jest moje zdanie.Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×