Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Evita3261

Oral z punktu widzenia faceta

Polecane posty

Gość Evita3261

Ten zainspirowany tematem podobnym ,adresowanym przedewszystkim do mężczyzn.Drodzy panowie wszyskie wiemy że pieszczenie wszej "męskości"językiem sprawia wam ogromną przyjemność.Ale co tak właściwie was tak podnieca??sam fakt tego że dziewczyna robi to językiem czy coś innego??Na przykład wiem że mój facet to aż piszczy z radości gdy go pieszcze w ten sposób,ale zawsze zastanawiałam sie czemu aż tak.Oczekuje na poważne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita3261
mówiłam poważne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto jaa
a czy pieszczenie cipki jezykiem sprawia wam przyjemnosc i dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to mile jest jak diabli.. a dlaczego...lubię patrzeć jak kobieta to robi i lubię samą robotę,... po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontak płciowy jest przyjemny , kiedys zapytała mnie kolezanka czy lubie dawac czy brac przyjemnosc z aktu seksualnego i odpowiedziałem po równi... przyjemnie jest obserwowac , słuchac , jak dajemy przyjemnosc, i to jescze bardziej nakreca , podniecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój
stary stwierdził właśnie, że sam fakt jest przyjemny, ale widok żonki między jego nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita3261
Fajnie że są tu jeszcze ludzie którzy potrafią zaspokoić moją ciekawość.Moze temat wydał sie ciut banalny ale kiedy spytałam faceta,usłyszałam tylko"poprostu uwielbiam jak to robisz",więc jak dla mnie jego odpowiedź nie była wyczerpująca,ponieważ jestem starsznie ciekawską babką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto jaa
to jestbardzo mile odczucie calkiem inne niz w cipce i poprostu dziala tez na psychike i dlatego my meszczyzni to lubimy a wy dziewczyny dlaczego lubicie minetki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita3261
Wypowiem sie we własnym imieniu.Kobieca łechtaczka jest zajebiście wrażliwa na wilgoć i dotyk.Samo dotknięcie jej np.mokrym palcem mnie już podnieca,poza tym kobietom z reguły łatwiej osiągnąć spełnienie przez pobudzanie łechtaczki niż przez sam seks.A jest bardzo mało pozycji które pozwalają zawsze osiągnąć spełnienie, taka pewniejsza forma rozładowania napęcia:)tak to nazwijmy a poza tym jest poprostu przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twitty
a w jakich pozycjach ci najlatwiej osiagnac spelnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita3261
Szczególnie upodobałam sobie "jeźdźca" na krześle.Wtedy mogę dobrze wykorzystać moje "miękkie" ruchy bioderk i pobujać sie na "koniku" w każdym możliwym kierunku:)pozatym lubie dominować nad facetem:)ale każda kobieta lubi co innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twitty
i w jakich jeszcze szybko szczytujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita3261
Jest jeszce parę ale nie zmieniajmy tematu,bo kogo obchodzi moje pożycie.Tak ogólnikowo powiem że w każdej kiedy to ja mam kontole nad "interesem":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo żołądź jest bardzo wrażliwa i dotyk jej ciepłymi wilgotnymi ustami sprawia dużą przyjemność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×