Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tygrysek24

finisz w cipce

Polecane posty

Gość tygrysek24

Czy wy dziewczyny to czujecie i czy to wam sprawia przyjemnosc czy tylko jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza juu
ja tego nie czuje osobiście. przyjemnością są ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek 24
lusesita co to znaczylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czuje
ale jestem chlopakiem. A kobieta, wie ze koncze bo widzi moj wyraz twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek 24
no ale mi chodzi o przezycia kobiet czy to mile dla nich czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
heheh to zalezy jezeli to nie bylo zbyt wczesne to moze byc mile a jak nie to rozczarowanko ze juz po zabawie, a tak serio to sie nie czyje tego fizycznie jeno mokro troche czasem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek 24
to wogoletego nie czujecie jak kutasek strzela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek 24
to dziwne bo jak pan maian spuszcza mi sie w dupe to dle mnie to wielka rozkosz, bardzo to przezywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie czuję, czasami załuje ze tak szybko konczy, bo orgazm jest nieziemski!! ale po jego boskiej minie widze ze skonczył, nio i potem sperma wyplywa ze mnie. A macie moze jakies sposoby zeby przedłuzyc stosunek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje ...i to nawet calkiem wyraznie ..sprzecik w cipce sam sie cofa i wslizguje bez ruszania biodrami partnera ...no i po mince widac ze to nastepuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka69
a ja to czuje i to zajebiscie wyraznie uwielbiam ten wystrzal jak tego nie czujecie to zalujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyyyh
ja lubie jak konczy w mnie tzn nie czuje tego ale pozniej jak sperma ze mnie wyplywa bosko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie czuje ale widze mine i slysze jęk .... ale ja i tak robie lepsze minki i głosniej wzdycham :) kiedyś moj facet nas nagrał śmiesznie sie siebie oglada polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do na drutach: oj śmiesznie to wygląda jak się siebie widzi podczas stosunku...... inni wyglądają lepiej a jeszcze lepiej kochać sie w jednym pomieszczeniu z inną parą wtedy wszystkim może byc miło. A jeśli chodzi o temat to moja żonka kochana twierdzi że czuje ale myślę że to bardziej odczucie w psychice bo jednocześnie w czasie niektórych razów pyta mnie czy miałem orgazm i wytrysk ( więc nie czuje),,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dziewczyna to czuje, określa to jako \"cholerne ciepełko\" :P Cream Pipe rulez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla
A ja nie czuję nic a nic. Czuję dopiero jak ze mnie wycieka i to uwielbiam... w pupie też nic nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska24lata
To czy się czuje zależy od faceta - jak sperma tryska silnym strumieniem to da się to poczuć i jest to bardzo przyjemne uczucie gdy uderza o ścianki pochwy. Ale jak facetowi sperma dosłownie kapie zamiast tryskać lub tryska ale słabo to raczej trudno to poczuć. Natomiast prawie zawsze można odczuć skurcze członka które towarzyszą ejakulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny temat. szkoda ze gdzies obok nie ma jakiegos pana bo bym chcetnie poczuła ten finisz :) ja chce jakiegos faceta !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
hehehe jasne ze sie czuje.........czuje sie jakby pulsowanie,fajne uczucie.naprawde,a wyraz twarzy.......tez normalne i te oczka zamglode.poezja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×