Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szara_szara

Co ja mam zrobic????

Polecane posty

Gość szara_szara

Poznałam faceta przez gg, on zaproponował sex bez zobowiązań, ja sie na początku nie zgodziłam ale po pewnym czasie nabrałam ochoty, na początku było miło ale teraz facet oczekuje coraz więcej.... a ja przyznam sie nie mam zbyt wielkiego doświadczenia ... on o tym wie... bardzo naciska i ciągle jest niezadowolony...mam go dosyć , z jego strony zero szacunku!!!!nie wiem co zrobic bo poprostu nie mam doświadczenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo........
jak można miec szacunek dal kogos kto sie na sex przez net umawia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo rzeczywiście jesteś
niedoświadczona albo głupia. i jedno i drugie jest bardzo prawdopodobne.:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka.....
Skoro"naciska i wziąż jest niezadowolony" - to zwykły samiec-zalezy jemu tylko na sexie - to bardzo przykre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie spokój. Facet wykorzysta Cię w sposób najbardziej egoistyczny i zniknie bez słowa jeśli znajdzie sobie inną. Wiem z doświadczenia a nie ze słyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo........
szara a Ty nie masz na imię Oksana?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara_szara
to nie było tak ze umówilismy sie na sex przez net bo doszło do tego po 3 miesiącach znajomości w realu, bardzo miło nam sie rozmawiało, często się spotykaliśmy.....to było cos wiecej niz tylko spotkania...przynajmniej takie miałam odczucie:( teraz wyglada to zupełnie inaczej...on inaczej mnie traktuje....tylko ze jak potrzebuje pomocy to zwraca się z prosbą do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super smak
on normalny zdrowy samiec a Ty napewno nie szara szara...poprostu lapiesz zycie i uczysz sie doswiadczajac ....czasamimilo czasami mniej milo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARNA PROWOKACJA
!!!! :P albo jesteś IDIOTKĄ!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super smak
widze ze tutaj sa tylko sami idealni bez glupich decyzji zyciowych brawo brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara_szara
nie musicie mnie jeszcze bardziej dobijać:( a swoją drogą czy Wy nigdy nie popełnialisci błędów, czy nigdy sie nie wkopaliscie!!!! -super smak- chyba tylko Ty rozumiesz o czym piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super smak
oczywiscie ze rozumiem...tak bywa w zyciu kazdy popelnia bledy i uczyc sie powinien na nich ... przemysl toco zrobilas ile masz + a ile -................skoro szuka cie tylko gdy czegos potrzebuje lub gdy ma ochote na coraz bardziej wyrfinowany sex to mysle ze olej kolesia i poszukaj kogos szlachetniejszego z kim doswiadczysz wiele milego zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara_szara
tylko to nie bedzie takie łatwe ...ja juz chciałam to zakończyć ale zaczoł strasznie mi mieszać w głowie i wyszło na to ze to wszystko moja wina a on sie tak stara i dlatego chciałam się zapytac co ja mam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiekkameleon
jeśli uważasz że warto:) pamiętaj nie wszyscy faceci są wrażliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara_szara
chodziło mi o to,że on nie pozwala mi odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiechnieta
Daj sobie z nim spokoj, naprawde nie warto sobie zawracac nim glowy . to zwyczajny dupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szara - napisałaś że facet oczekuje więcej - ale czego? anala? s.m. , oralu? i o co chodzi z tym brakiem szacunku? a może chce się zenić? jak można coś radzić ludzie na podstawie takiej wypowiedzi. stuknijcie się w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to co ze nie masz doswiadczenia, idz sie ****** i juz je zdobedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×