Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aksamitek

Dziewczyna ostatno zaproponowała seks przy//www.megastacja.net

Polecane posty

Gość aksamitek

Poprostu odlot polecam wszystkim .........:) Wejdz i sprawdz sam ... pełna inspiracja ...stacja ferfect ... dobra zabawa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam ja żeby mieć odlot nie potrzebuje żadnej muzyki :P mam go po prostu ot tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitek
lubimy nastrojowo lampka winka , świeczki , dobra muzyczka ...super muzyczka ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no sorry gdybym ja za każdym razem chciała winko, świeczki itp to dawno byśmy z torbami poszli bo jak tak sobie policzę : 4 lata i 3 miesiące razy średnio 4 dni w tygodniu razy winko i świeczki każdego dnia to aż nie znam wyniku ale podejrzewam że wyszłaby masaaa pieniędzy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitek
stać mnie na moją dziewczynę i jej potrzeby , to romantyczka , bardzo czuła osóbka , zawsze kupuje jej kwiaty ... jest super ... kocham ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluje kasy :P mojego faceta niestety nie stać by było na codzienne kupowanie kwiatków pozatym ja ich nie znoszę więc nie ma problemu :) a tak na marginesie to coś mi sie wydaje ze Twoja laska na kase leci bo ja nie potrzebuje takich atrakcji typu kwiaty, wino i swiece zeby sie dobrze czuc z moim Slonkiem i uprawiac z nim wspanialy seks a Twoja dziewczyna potrzebuje takich bodźców jakby jakąś zimną rybą była i musisz ja w ten sposób rozpalać ehh współczuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitek
... to nie wiele , jestem romantykiem i nie ma tu mowy o `zimnych rybach ` to moja inicjatywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitek
spadam do mojej milutkiej , miłych wrażeń , faceci więcej romantyzmu dziewczyny to lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×