Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karol 2

ZDRADA.........

Polecane posty

Gość Karol 2

Jak sądzicie,częściej zdradzają mężczyźni,czy kobiety, i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyźni a to dlatego
że oni nie wiedzą co to uczucia. wiedzą co to spuszczanie się w coraz to inna dziurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sos 4 you
zdrada zakradal sie do mojego zycia prezent od diabla on to spryciarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol 2
To znaczy ,że jak kobieta idzie do łóżka z innym facetem, to coś do niego czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol.... jak laska idzie z innym do wyra to znaczy ze pociaga ja:P albo pod wplywem chwili, oczarownia czy cus:o ja wole zakonczyc zwiazek niz zdradzic partnera. a z reszta moj kochany jest za cudowny zeby z niego zrezygnowac:) watpie zeby znalazl sie ktos inny co by mi tak dogodzil jak on:D a kto czesciej zdradza hmmm to zalezy od stanu zwiazku, ich uczucia i nastawienia do zwiazku.najczesciej zdradzaja mysle ze mlodzi :P lub kobietry niedowartosciowane w zwiazku , ktore czuja sie zle, niepotrzebnie ....itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol 2
Zadałem to pytanie, ponieważ dostałem taką propozycję od swojej sąśadki, mężatki,nawiasem mówiąc ja też jestem żonaty, i jak narazie moja żona mi wystarcza,i myślę że to się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol jezeli sie kocha szczerze i prawdziwie i zalezy na 2 osobie to sie nie zdradzi :) ha od sasiadki dobre jak w telenoweli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol 2
No właśnie,z piętra niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keliiii
te karol a ty co tak o zdradzie czyzby szerokie bioderka twojej zonki ci nie starczaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh tam jak kochasz zonke to olej sasiadke...:P ale pamietak zdrada po czasie wyjdzie na jaw:P klamstwo ma krotkie nogi a po co sbie balagan w zyciu robic przez glupstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol 2
Do Kelii; Wystarczają w zupełności, przecież o tym piszę,tylko tak się zastanawiam, po to jest chyba to forum,żeby ludzie wymieniali się poglądami i opiniami na różne tematy. Generalnie panuje opinia,że to faceci są bardziej skłonni do zdrady, ale czy tak jest naprawdę? Nie wiem ,dlatego założyłem ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do was
a prawde mowiac: 'głodnemu chleb na mysli' czyli Karol. jesli o zdradzie myslisz, to cos tu jest nie tak...:P ale mowisz, ze zona Ci wystarcza w7yzuc te mysli z glowy, o zdradzie, o siasiadce ni e zaprzataj sobie glowy na darmo bo jak to bedzie siedziec w twojej glowie, to moze byc niebezpiecznie..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol 2
A zresztą co mam robić, żonka już śpi,a ja mam jeszcze trochę pracy, więc tu zaglądam dla odprężenia szarych komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol 2
Nie mam zamiaru robić tego z sąśadką, ani z nikim innym,źle mnie zrozumieliście. Chodzi mi o to,która płeć jes do tego bardziej skłonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisalam juz cow plywa na zdrade np niedowartosciowanie kobiety :o tez zalezy od uczucia i wieku i do nastawienia do zwiazku.... faceci sa wielkimi wzrokowcami...czesto bedac z dziewczyna czyja pozadanie do innej kobiety....nie mowie ze to fsceci sa najbardziej zdolni do zdrady... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loda
Oodkrylam ze maz mnie zdradza od wielu lat ze swoja wspolpracownica.Jak powinnam sie zachowac w stosunku do nie i do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myśle ze to faceci są bardziej skłonni do zdrady..zakreci jakaś dupcią i jemu od zrazu staje..krew z mózgu odpływa i myśli fiutkiem..ale mam nadzieje że są wyjątki i licze na to ze mój mąż aż taki durny nie bedzie..i nie poleci na pierwsza lepsza ani na żadną inną która mu sie spodoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol 2
To masz poważny problem, ale nie wiem co Ci doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kręci dupcią,to sama prowokuje, jest takie powiedzenie;Jak suka nie da, to pies nie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe 👄 .. wczoraj to nie moglas byc Ty ...bo .. dzis jestem dzisiejszy a nie wczorajszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×