Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONAiONaTUsamaONA

DUŻY problem

Polecane posty

A nima czego sie bać. Moja krasula spokojno, jo i powim że jak cie wystrasy to za tydzien do byka nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
to cieloki bedom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bycek bedzie że ho ho. Ale jesce nie teroz. Za tydzin dopiero. Krasule głowa boli i nie chce sie turlikać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
aha :) bidna krowa. a teraz cos, czego nie zrozumiesz na pewno :P idz no ty z lelakiem na tretuar bo to tak nie przystoi rumpac na ulicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anie pude bo jo borgowoł nie bede bo zarobku ni ma :o nie zrozumiołech :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
sa jeszcze "syfy" np w parku bo to z gawry wschodniej :] ale ja bardziej warszawska jestem :) idz no ty z czlowiekiem w szerokich spodniach na chodnik bo to tak nie przystoi pierdziec na ulicy syf to taki żlu podsklepowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Se zapisze. Jo chłop prosty skóńczyłem 3 szkoły ale tylko dwie klasy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
zapisz zapisz. ja pol zycia na nauce spedzilam a nawet krasuli wydoic nie umiem. ale za to studnie obslugiwac umiem i motykom dziabac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak motykom dziabać umisz to na zabawe pójdziem. Tam się ta umiejetność przydaje :). A ucyć sie nie warto :o był tu taki u mnie roz co po angielsku godoł i po francusku i po włosku i hiszpańcku i pomurzyńsku nawet coś mamrotoł a sie ze mnom nie dogodoł. No i po co mu sie było uczyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
do remizy pojdziem? bo jak tak to gumowce chyba nie pasuja... jakie kamasze albo cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie z filcami nie rozstaje. A tobie botki miastowe kupim cobyś sie chłopokom podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
no :) i bedzie remiza party :) a duzo tam chopokow macie? ja juz jednego mam ale co tam jeden? to jak by jedna kura byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No paru jest. Ale przystojnych jak jo to nima. Jo to najładniejszy z cały wsi jestem. W dodatku silny! Ramionko se pomacoj. I jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
mrauuuuuu :) nanosiles sie tych klatek z kartoflam i baniek z mlikiem to teraz miesnie jak skala, tors jak kaloryfer. baba twoje dobrze ma i dieci tez duzo pewnie boś ty jurny chłop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziecie to mom jedno jeno. Kiedysiek żem pedzioł że mom 11 ale to żeby temu lucyferowi sąsiadowi mojemu dopiec :o. Ale córuś moja pikno i w zespole takim sławnym śpiewo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
w mazowszu pewnikiem? 11 to by baba rady nie dala. baba tez zycie musi miec a nie tylko bachory bawic i w polu pielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jo by nie chcioł 11. Ale drugie to by chcioł. Bo sie cni samemu :o A córuś moja to w młodzieżowym kasik śpiewo. Ale nie te hiphopsy tylko inne siakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
ja tyz spiewam ino w muzykalnym teatrze. a córa ile lat ma? zawolac bociana zeby podrucil jeszcze kogo do rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No córuś mo już 8 wiosenek. No ale ja jo zmontówoł kiej mioł 16 lat. Z żonom my w stodółce snopki układali :classic_cool: A bociana to mnie nie trzeba, Sam se rade daje. No trza sie zbirać do spania bo z rana koło piąty trza pozadawać gadzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
mlodo zes zaczol. trzeba bylo poczekac troche ale tyz dobrze. rano obrzadek treba zrobic na gospodartwie to spac idz, 4 godziny pospisz i do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×