Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONAiONaTUsamaONA

DUŻY problem

Polecane posty

Gość ONAiONaTUsamaONA

hmmmm otoz problem jest taki, ze duzy mojego faceta nie chce we mnie wchodzic. jestem dosc ciasna, nie mialam wielu facetow ale przyjaciel mojego chlopaka jest wyjatkowo duzy (ok 27cm i 7 cm obwodu-nie jestem pewna co do tego obwodu). zawe bardzo dlugo sie piescimy, uzywamy "poslizgaczy", paluszka ale jesli nawet juz we mnie wejdzie po dlugich staraniach to jest to bardzo bolesne. mieliscie juz taki problem? co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba
go sobie z dzungli przywiozlas:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jestem dosc ciasna, nie mialam wielu facetow\" - akurat jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Kobieta nie robi sie coraz bardziej rozciągnięta, nawet poród nie powoduje wielce zauwazalnego rozciągnięcia pochwy. To taka mała dygresja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
Rolnik mowilam, ze nie wiem ile, nie mam miarki obwodowej w oku ani w dloni, a dlugosc znam bo sama mierzylam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciaro
daj namiary gdzie takiego znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
iowisia te dwie sprawy nie maja ze soba zwiazku, po prostu zotaly napisane po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 cm dlugosci
pewnie robicie to po ciemku a on wtyka ci cukinie :D a na rozciagniecie probuj fistingu z tym ze przy takiej dlugosci ogorka to nawet jak sie zmiesci na szerokosc przebije ci macice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty iwosia ty mnie siakomś dygresją nie strasz. Jo do Samoobrony należech i swoje prawo znom. No jo wim żeś obwoda nie mierzyła ale na łoko se tak pomyślunkuj i ci świński ogón wyjdzie jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
nie mam zwyczaju ogladac swonskich ogonow, ale wierze na slowo:P cukinie se sam w tylek wtykasz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile macie lat? Może jesteś jeszcze za młoda, może ...- wybacz za ten pomysł, ale - może twoje cialo jeszcze sie rozwija :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
ja mam 21 lat a on 23. w tym wieku raczej juz nie rosne w zadneym miejscu (niestety...) z checia Rolnik :) a kunia tez masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
fajna, fajna. ale na moj problem chyba nie pomoze ogladanie kozy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie tylko jom oglądom :P Ale co tu bede o naszych sprawach. Ale momy jeszcze te świńskie ogony oglądać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
nie wnikam co ona ci tymi zoltymi zabkami robi:P a te winskie ogony to zakrecane czy im prostujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nu da ona chce świnkom ogonki prostówać :o Dyć to barbarzyństwo wielkie, i krzywda dlo zwirza. Wstydź się. Ale wybaczom ci. Krasule cie naucze doić i Ursusem jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
:) to ja chce ursusem pojedzic choc do ursusa mam jakies 15 km:) tylko gumowce mi pozyczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
łochochochocho to bedzie profejonalnie. a dotacje z łuni to tam mata na tej wsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byli jacyś uni ale prezentów nie przywieźli. Jeno żona moja kak z francyji przyjechała to prezenty przywiezła. Kiła sie to nazywało i cała wieś dostała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
:) :) :) to widac wasza wies mila jest. to jutro wsakkuje w gumowce i do krowki sie przystawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nu miła miła. Wszystkie sie ludzie u nas lubią. Tylko tych z Paźmiechów Dolnych nie lubim. Jak my ich w sobote na zabawie pogonili to 6 karetek przyjechało i dwa karawany :classic_cool: Tylko na krówke uważaj cobyś krasuli wymion nie pognietła. Nooo ale wy baby to wprawe w tym mota wiec ni ma obawy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
a jaką żonę to ty masz? czy tylko koza i krowa twoje dwie kobity? bo ja to bym jakiego koguta zadziabala albo jaka kaczke poganiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jest żona u mnie ale do francyji wyjechała pracować. Una tam jest lejdi marmelade :classic_cool: czy jakoś tak. W każdym razie coś z dżemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
to niech mi kartke wysle z wiezy Ajfla i zobacy na gore bo mi kiedys tam miio z amolotu spadl to by mi wziela do domu przywiozla bo to pewnie dobra i uczynna kobita. jak ma na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dzwonił bede to i powim. Na imie mo Jagoda, panieńskie Poznakcykówna. Jo widze po godce żeś ty ze wsi baba a jo cie krowke doic chcioł uczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAiONaTUsamaONA
tylko ciiiiiiii i nie mow nikomu bo ja sie krowy to boje bo uraz z dziecinstwa mam.... bo zamuczala i sie wywalilam (to akurat autentyczny watek autobiograficzny). wiec i doic nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×