Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z o ś k a

mastrubracja - pytanie

Polecane posty

Gość z o ś k a

Ostatnio mój chłopak zapytał się mnie czy kiedyś sama się zaspokajałam. Opowiedziałam mu szczerze. Czy ma to jakieś znaczenie dla faceta ? Jakiej odpowiedzi się spodziewał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniteczek
mnie też się kiedyś o to spytał facet, alae nie widziałam zeby to miało jakiś wpływ na nasze relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne mam pojecia
^ |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to naturalne i dla mojego faceta też :) On jest zadowolony bo często wyjeżdza i stwierdził ze sama ze sobą moge go \"zdradzać\" Pozatym jego fantazją jest zeby mnie pooglądac podczas takiej zabawy- stwierził że wiedział by więcej o tym co mnie zaspokaje i sparwia przyjemność. Jeszcze tego nie zrealizowaliśmy ale może niedługo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z o ś k a
zdziwniło mnie to o tyle, że nie spaliśmy jeszcze ze sobą, a właśnie to planujemy... I zastanawiam się czy to będzie miało jakikolwiek wpływ na nasz seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ene due
raczej nie, chociaż ciekawe dlaczego faceci się o to pytają... ale chyba im to nie przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibratorek
ja bardzo lubię sie masturbować bo to takie fajne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ojej
hmm. . . sądze że to pomoga jednej i drugiej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda ale ma
a mimo wszystko czasem ukrywa się to w związku, bo może facet uważa że nie potrafi w pełni zadowolić swojej kobiety. . . zresztą to jest bardzo osbista sprawa każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to proste chcą wiedziec , jeśli kobieta to robi i potrafi się zaspokoić to znaczy ze seks kojaży się jej z przyjemnością. poza tym może ona pokazać portnerowi jak lubi być zaspokajana i jest to dla ich wspólnego dobra........my czasem z żonką robimy to wspólnie jako uzupełnienie naszego życia seksualnego zresztą moge powiedziec że dzięki mnie poznała to uczucie i polubiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaia
Nie dawno sama się zaspokajałam i kiedy przestałam miałam zbyt dużko krwi na palcu... A nie dawno powinnam mieć okres i go nie mam ale wiem że może się spuźniać o 2 tygodnie ale kiedy było już po mastrubracji w tedy kiedy miałam mieć okres jadłam wszystko co popadło i utyłam cały czas boli mnie brzuch nie wiem co mi się dzieje pomużcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×