Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebrytka

LEKARSTWO DLA PSA PILNIE POTRZEBNE-PROSZĘ...

Polecane posty

Potrzebuje dla swojego psa lekarstwo o nazwie \"Therane Cron\". Zostało niestety wycofane z Polski półtora roku temu. Produkowała je firma Richter Pharma. Jest to wyciąg z jadu Tarantuli i jest stosowane u zwierząt w celu zmniejszenia ukrwienia guza i zachamowania jego ekspansywniości. Może ktoś z tego kiedyś korzystał i zostały mu jakieś zapasy??? _________________ TO DLA CHOREGO PSA KOLEGI JEŚŁI MOŻECIE-POMÓŻCIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzies czytalam, ze lecznice moga miec zapacy tego leku. Moze sprobuj podzwonic... Albo sprowadzic z Niemiec, jesli jest tam dostepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujeciee
jestem z wawy, moj znajomy miał to przepisane dla swojego psa i ten weterynarz to ma jak to jest ci nizbedne to się dowiem i podam namiary na tego weterynarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppp
jezeli mozesz to sie odezwij zaraz musze sobie pojsc, a jezeli to pilne wypytałabym znajomego o szczegóły i namiary na weterynarza, . Ten znajomy robił z tego okłady , ale pies miał tez i zastrzyki, nie wiem jakie , tarantulle zapamiętałam, leczył psa na przełomie listopada i grudnia .r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli mieszkasz blisko zamoscia ale nie tego kolo warszawy to polecam lecznice dla zwierzat u nas i tam podobno maja moj tez to bral i strasznie sie po tym czul sikal bezwiednie ale sie biedny nameczyl ale po tym zastrzyku mial gulke i leczylismy go laserkiem dam ci namiary jak potrzebujesz oki strasznie szkoda mi zwierzat ,kocham je bardziej niz ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujecie
kiedy pies mojego znajomego to miał właśnie tym guza leczonego. Z tym , że guz sie nie zmiejszył, a jest w miejscu trudnym do operacji. on miał okłady i zastrzykii . Ale wydawało mi się , że z tej tarantulli to byłyokłady, moge się jednak mylić. ale jak widać Lecznice maja ten lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Sebrydki
Wejdz na forum www.dogs.pl i tam ci pomogą .Mozna poprosic o kazda pomoc i zawsze uzyska sie poradę .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapaszkaaaa
tarantulle w postaci zastrzyków dostawał moj pies, nie było dużego problemu z wykupieniem w aptece, zamawiali go i nasteonego dnia był w aptece, ja miałam receptę, kosztowało 6 zastrzyków okolo 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuszynkaa
i co znalazłaś ten lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bardzo ladnie
my szukamy, a dziewczyna olała gruntownie topik. Miło by było chociazgdybyś napisała, ze już niepotrzebne czy coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppp
no rzeczywiscie olała do końca, a takie było pilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jeszcze ktos odwiedza ten temat, to proszę o pomoc w znalezieniu tego leku (theranecron). Moja jamniczka (12-l) ma guzki na sutkach (wcześniej były już operowane 4x (wet wycinał każdego, który urósł) ale teraz narkoza nie jest dla niej bezpieczna. Dodatkowo ma problemy z wątrobą i zaczęły się problemy z korą nadnerczy. Ma nadczynność z powodu (prawdopodobnie) guza także tam) Wet stwierdził, że ten lek mógłby pomóc ale jest niedostępny w Polsce tymczasem znalazłam to forum, gdzie dyskutujecie o jego ew. zakupie (!) Jesli to możliwe, proszę o podanie namiaru, gdzie można kupić ten lek. Czy ktoś może podzielić sie opinią na jego temat? tj czy pomógł psinie i czy były jakieś skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I owszem
Dziewczyna pytała to ,to poszukałam i znalazłam ,ale więcej się nie odezwała.Z tym ze weterynarz mówiła ja teraz tylko powtórzę,ze "ten lek nie jest pnaceum na raka, on powoduje ,ze te guzki bardziej się oddzielają i sa łatwiejsze do usunięcia".Jezeli twój weterynarz uwaza ,ze to pomoże to kup,nie jest to bardzo drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zostawila numer gg pofatygujcie sie i tam uderzcie moze na prawde potrzebna pomoc a wy skreslacie i oskarzacie o bezpodstawna ignorancje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i owszem
No wyobraz sobie ja wystarczająco sie pofatygowałąm, bo musiałam w tej sprawie wykonać pare telefonów ,rozmów ze znajomym,który to swojemu psu aplikował. Jego akurat nie było w miescie,dzwoniłam na komórkę ,bo myślałąm ze pilne,ale coż.Jezeli panna dramatycznie apeluje,a pożniej nie raczy nawet zajrzec na topik który założyła , chociażby aby podziękować, bo moze udało się jej dostac gdzie indziej, to moge ją tylko najdelikatniej nazwac mocno niewychowaną.A komunikatora nie musze posiadać, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator5678909
A swoją drogą jak ktos ma czas przesiadywać na gg, to moze i zajrzec na założony przez siebie topik,korona z głowy nie spadłaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli można go jeszcze dostać to świetnie! Powiem wetowi i ustale co i jak. (nie rozmawialiśmy o tym leku w szczegółach, bo wet założył, że go nie ma) Czy ktoś wie jak długo należy go stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i owszem
Więc w Warszawie normalnie idzie się z receptą do apteki, zamawiają i nastepnego dnia jest.Skad ten szum o niedostępności, nie wiem.O ilości decyduje weterynarz,moj znajomy miał dwa opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i owszem
Czyli około dwoch tygodni to stosował, bo w opakowaniu jest 5 lub 6 sztuk .Ale o tym decyduje weterynarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruffka
O ten lek trzeba pytać w Aptece takiej dla ludzi,jak będą problemy daj znać.Potrzebna jest na niego recepta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim za pomoc. Zacznę zatem od apteki. Gdybym miała problem z jego dostaniem, to sie odewzwę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza się zabobony
powieś tego psa i daj se spokój z lekami!!!szkoda zachodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrraa
Mój pies również miał byc tym leczony, miał małego guzana łapie. na szczęście guz wchłonoł się bez stosowania tego leku. Pono c ten lek szkodzi na inne organy.Ale skoro ma pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrraa
Kochani życze z całego serca wam aby wasze zwierzątka wyleczyły się z tych okropnych guzów.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eni2005
Witam serdecznie miłośników psiaczków. Mam suczkę bernardynkę i ma ona na przedniej łapie guza. Wet podał jej ten zastrzyk już 3 razy i jak narazie nie widać efektów. Po tym trzecim zauważyłam, że sunia jest poprostu nie do życia. Cały czas śpi nie mam pojęcia czy to jest właśnie wpływ tego leku. A co do dostępności to mój wet nie ma problemu i nic mi na ten temat nie wiadomo. Mieszkam w Białogardzie jeśli ktoś potrzebuje lek z moich okolic to proszę aby odezwał się do mnie na mojej poczcie to dam namiary. Proszę aby ktoś mi powiedział jakie sa skutki uboczne tego leku, czy może mieć pies takie złe samo poczucie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich kochajacych psiaczki Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lek jest dostepny w Niemczech. Życzę zdrówka dla pupila każdego właściciela który tu zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×