Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciakawaaa

zależność między budową ciała a wielkością penisa

Polecane posty

Gość ciakawaaa

Gdzieś wyczytałam, że takiej zależności nie można zaobserwować, ale... Czy to możliwe, aby szczyplutki mężczyzna miał dużego i grubego członka? Według mnie tylko dobrze zbudowany i umięśniony facet (nie mylić z otyłym) może mieć większego penisa. Jak myślicie, czy jednak istnieje pewien związek między budową całego ciała a wielkością penisa? Nie piszcie o wielkości nosa, bo w te teorie akurat nie wierzę. Mnie chodzi o proporcje całego ciała. Jeżeli ktoś ma całe ciało szczypłe to penis też będzie chudziutki. Może dlatego kobiety nie lubią szczupłych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz się
ot co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota Żanetaa
mały facet bedzie miał raczej małego cżłonka.Wysoki,dobrze zbudowany - jest szansa na lepszy okaz .Jezeli wiec lubisz facetów z duzymi - obierz sobie grupe docelowa jaka sa faceci wyżsi,powyzej 180cm wzrostu. Małymi nie zaprzataj sobie głowy bo maja małe frędzle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota Żanetaaa
wiesz,moze i trafi ci sie wśró niskich,szczupłych jakis wyjatkowo wyposazony ale to tak jakbys miała trafic szóstke w toto-lotku. Lepiej postawic na pewniaki czyli tych wysokich choc i tu moze trfaic sie \"skucha\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se ogórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tyle wiem
ze pakerzy maja najmniejsze siurki. Im wiecej facet ma miesni tym mniejszego pytonga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas masakra
to nie ma znaczenia,ja pierdole skad sie biora tacy ludzie?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asertywny wylizywacz minet
nie zawsze .U nas na siłce jeden ma do kolan prawie a jest zbudowany jak Terminator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz się
tiaa, ci wysocy to często mikrusy :P heheh, we wzrost im poszło, ale w przyrodzenie już nie :P miałam takieog gościa, z 175 cm, szczupły a penis niczego sobie :) i miałam takiego co to fajnie zbudowany, wysoki i penisek taki ot, malusi :P i potem jeszcze miałam jednego szczupłego, ale wysportowanego, taki żylasty koleś, wzrpst zwyczajny, nie mały, ale też nie superwysoki i ten miał, hoho, duuużego :) a teraz mam faceta 185 cm, konkretnej budowy (ale nie gruby) a jego penis raczej przeciętny rozmiar ma. więc jak już uogólniać, to raczej wielkość penisa jest odwrotnie proporcjonalna do wielkości faceta :P ale wiadomo: nulla regula sine exceptiones :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas masakra
w ogole to co piszecie jest bez sensu, jakie to ma znaczenie?:O po prostu NIE MA!!!! to powiedzmy ze kobieta jest mala,drobna to ma małego dzyndzla,mala cipke albo jak jest wieksza.........to ma WIELKA cipke bez przesady ludzi........ jestem kobieta i nie bronie facetow:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała dygresja
Miałam do czynienia z bardzo wysokim i swietnie zbudowanym.... penis maleńki, do tego nie umiał sie nim posługiwać, Moja przyjaciółka własnie zaczęła współżyć z nowym narzeczonym i .... jest zadziwiona jak taki wysoki i barczysty facet może byc tam taki ... mały. A dziewczyna nie należy do tych, co to o swoim zyciu erotycznym opowiadają na lewo i prawo, skoro opowiedziała musi być mały straaaszliwie. Ano :). Możecie sie moje Panie srogo rozczarować obstawiając tych wysokich i "dobrze zbudowanych" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma reguly, dajta se spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota Żanetaaaaa
ja tam sie raczej nie myle.Za niskich sie nie biore bo maja małę frędzle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas masakra
ta chujnie Ty wszystko wiesz najlepiej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tia, ja slyszlalam tyz ze jak facet ma duzy nos to i duzego pytonga, jak maly to malego, hehehe. Tez ponoc jest powiazanie z wielkoscia stopyL:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najmniejsze fujary mają grubasy, taki to ma przerąbane, nie dość że nie widzi go przez brzuch to jeszcze ledwo w dwa palce się mieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota Żanetaaaaa
a ja wam mówie,zebyscie nie brały sie za niskich bo nic w spodniach nie znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz się
a ja jeszcze słyszałam, że ci, co mają duże dłonie to mają małe. ale o nosie pierwsze słyszę. i to by się w sumie nie zgadzało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota Żanetaaaaa
to prawda.Otyli maja najmniejsze.Takie w dwa palce tylko mozna chwycic i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeee, to nieprawda z tymi grubasami.... To jest tak ze kazdy ptaszek ma swoj daszek:D Duzy ptaszek, duzy daszek:D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chujnio, no kuzwa nie inaczej, nic z tego znowu nie rozumiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz się
no bo u otyłycyh to logiczne, penis jest taki jaki jest, ale jak brzuch rośnie i w ogóle wsyztsko się otłuszcza, to penis "chowa" się w tym tłuszczu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz się
ale grubas grubasowi nierówny :P jeżeli tylko facet ma typowy "mięsień piwny", to tylko go nie widzi z góry (hehe, kalsyczna lustrzyca :P) ale jak jest prawdziwy grubas, taki tłuścioch otyły, to ne ma bata, penis mu się "kurczy". tzn. znika w tłuszczu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×