Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciakawaaa

zależność między budową ciała a wielkością penisa

Polecane posty

Gość duży nos duży ptak
zgadza się w 90% przypadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajny temat
ile sie na kafe ciekawych rzeczy czlowiek moze dowiedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111
ja mam duzy nos a nie mam duzego ptaka niestety;-))) ale moze dlatego tak mnie kolezanki wszsytkie lubiua;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja obserwacja
jesli duzy palec u nogi jest dlugi i gruby to wielki i gruby jest penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka
To możliwe że mężczyzna który jest szczuplutki wręcz chudziutki moze mieć dużego i grubego penisa.Wiem bo mam takiego faceta:)co do całej reszty przesądów nie wiem.A ja naprzykład wolę szczupłych i wysokich mężczyzn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reaktywuje temat
bo sprawdzilam przez ostatnie kilka miesiecy 5 panow i zgadza sie to o rekach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkugi
ja mam 198 cm wysokosci, i 99kg wagi, mam 17 cm długosci i 15 cm w obwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *69*- Diabełek..
Najlepszy jest u Diabła* !! Każdej dogodzi ;) Non-stop świątek , piątek i niedziela. Ale strach bo jak raz "posmakujesz" to już po Tobie.. Pikielny to SEKS !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szambonur
A jak ma wyglądać fiut powiedzmy 15 cm u chudzinki-28 cm w bicepsie i 95 obw klatki oraz 70 kg wagi i 15 cm u faceta 45 w łapie, 120 w klatce i wadze 110 kg? Wiadomo u tego mizeroty kutas dominuje nad sylwetką, u tego drugiego odwrotnie a przecież mają to samo w spodniach.Zatem nie pierdolcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARTLOMIEJ
A HUJ WAM DZIWKOM W DUPE, ZA ROBOTE BYSCIE SIE WZIELY A NIE O KUTAQSACH PIERDOLICIE GLUPOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SE WIBRATOR ZAKUPCIE ROZMIAR XXXXXXL JAK MACIE WSCIEKLIZNE MACICY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadiaa
ten to ma dużego ;) a tak naprawdę wolę takie od murzyńskich pytągów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wy tu tutaj ku...
Jesteście popierdolone młotem pneumatycznym róbcie sobie dobrze. Nie ma absolutni żadnej reguły między masą ciała a wielkością pytonga. Zachowujecie sie jak 15 latki aż mi za was wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudek ziomek
Jestem wysoki(191 cm) a penisa mam 9,5 cm we wzwodzie :) czy to jest norma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzi górą
Mój facet: 1.82 cm wzrostu, 60 kg wagi. Penis: ok. (bo chyba będzie trochę więcej) 17 cm długości (czyli fajna norma) i aż 15 cm obwodu. :P Piękny, duży i działa. :P Pozdrawiam dziewczyny chudzielców. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiejwidzący
to z niego jakaś straszna chudzina, niedożywiony, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnfsjgj
mój były - wysoki ale chudzina miał wielkiego i grubego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Naja czyżbym potwierdzał regułę??? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooolk
ale dupny fiut ja ma wiekszy niz dupny ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muj chlopak jest kulturysta i przyznam że jego penis jest duży w obwodzie 13 ,5i bardzo użylony i15 cm we wzwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula mezatka
trudno miec100% pewnosc, ale mi sie sprawdzlay dlugie srodkowe palce. kumpelka w pracy mi to zarzucila i cos w tym rowniez jest. co do masy ciala to przeciez zmienia sie ona w trakcie zycia wiec to raczej skucha :) bylam z dwoma nskimi facetami tak ponizej 170 jakos i faktycznie mieli male, wrecz jeden malutkiego. najwiekszego jednak mial taki sredni gosc, niecale 180, ladnie zbudowany ale ani szczuply ani gruby ani byk - pilke reczn trenowal i pale prawie 25cm gruba jak cholera... moj maz jest wysoki a fajfusa ma raczej slabego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegniarz
Taki mam zawód ze widziałem juz tysiące penisów, i wam powiem ze nie ma żadnej reguły. Widziałem ciemnych, zarośniętych facetów (wysoki testosteron) ktorzy mieli kciuk w majtach i szczupłych i niskich ze slabym zarostem,blondasow ktorzy w zwisie mieli pod 20 cm, z reguły peny wyglądaj podobnie średnie,zadko widzę coś ponad i poniżej średniej. Kilka razy widziałem też fiuta którego jakby nie było, schowany we wzgórku lonowym zoladz bez trzonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znavca
długość stóp, palców i nosa ma jakąś zależność niekoniecznie z penisem ale może testosteronem bo lesbijki mają duże stopy ręce i nosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w europie przecietna dlugosc czlonka to 16-18 cm i zdecydowana wiekszosc ma w tej granicy. miesnie nie maja nic wsplnego z wielkoscia penisa bo tak na prawde moze je wyrobic sobie kazdy. poza tym osoby super muskularne czesto biora jakies srodki wspomagajace ktore skracaja penisa lub powoduja problemy z erekcja. wiec wyglad wielkiego karka moze byc bardzo mylacy. mysle ze nie tyle budowa a wzrost moze miec tu znaczenie chociaz moj facet nie jest wysoki jest szczuply a ma sie czym pochwalic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja Wam powiem ze wg mnie to nie ma zaleznosci. spotykalam sie z wielkimi faetami, jeden mial gigant,a drugi prawie wcale:/, zdarzylo sie ze maly chudy faet mial ogromnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×