Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewna20

zdradzi i mnie czy nie...zaufac ???

Polecane posty

Gość niepewna20

powiedzcie mi prosze Was so mam robic... chłopak lata za mna juz jakis czas....cos mnei do neigo ciagnie ale nie jestes, przekonana ...opowiedział mi całe zycie swoje chyba..i wiem ze zawsze zdradzał swoje laski ...czy mam mu zayfac i byc z nim..skad mam wiedziec ze i mnei nie zdradzi:/ he??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego się chyba nie da przewidzieć. Ja miałam kolesia, którego wszyscy koledzy mieli dużo panienek, co impreza to inna, oczywiscie zdrady i te sprawy. Tylko mój się uchował rok ze mną. Też miałam obawy, bo mówił, że oni się z niego śmieją, że on tylko cały czas ze mną, że na imprezy nie chodzi. A oni mieli dosyć duży wpływ na niego. Tzn. wiedziałam, że nie chce stracić ich uznania. Bałam się, że pewnego dnia się im nie oprze, pójdzie na imprezę i da się namówić na podryw. No ale on się zarzekał, że kocha tylko mnie, że nie chce żadnej innej laski itp., itd. No ale jednak koledzy go przekabacili i mnie zdradził. No i się skończył nasz związek. Nie można generalizować. To, że kiedyś tak robił, nie znaczy, że przy Tobie zrobi to samo. Fakt, że Ci o tym powiedział, zaliczam na plus. Ale szczerze - bałabym się. To zależy, jak do tego podejdziesz. Jeżeli szukasz faceta na resztę życia, to kiepsko, ale jeżeli nie myślisz jeszcze o ustabilizowaniu się, to czemu nie... Tylko musisz liczyć się z ryzykiem zdrady. Ale w sumie... Chyba każdy musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna20
dzieki...to jest nas dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eternal
Super koleś:/ ten Innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×