Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość ania2455
ja kupowałam tylko w głuchowie w wolce nigdy nie byłam choć mam ochote się przejechać zobaczyć(choć znajomi mówili że to sama tandeta) w głuchowie tez jest dużo beznadziejnych stoisk ale trzeba umieć szukac widać gdzie i u kogo towar sie sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2455
a macie jakieś fajne pomysły na zwiększenie sprzedazy, jakies akcje promocyjne, dawajcie pomysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
W Głuchowie z tego co słyszałam i sama też brałam bluzki to można brać na sztuki i wybierać sobie rozmiary i kolory a w Wólce wszystko trzeba brać paczkami, ewentualnie pół paczki. I wcale nie ma tam tandety, ja sama noszę sprzedawane przeze mnie ubrania i noszą się bardzo dobrze, nie tracą koloru, nie wyciągają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
Zbliżają się Walentynki, później Dzień Kobiet może warto pomyśleć o promocjach albo gratisach. Ja dzisiaj wycinałam z kolorowego papieru serduszka i na każdym jest zniżka na kolejne zakupy i daje klientom przy kasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agniesia0588
i co na tych serduszkach piszesz?? dużą zniżke dajesz?? Powiem szczerze,ze ciekawy pomysł z tymi serduszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
Daję stempelek sklepu i -10% dlatego, że ceny w sklepie mam naprawdę niskie i nie ma co dawać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
Może u Ciebie to działa a ja nie prowadzę sex shopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic zz tego
IwonaGL może pomyśl nad otwarciem czegoś innego, z innej branży. Rano byłam u siebie na rynku i rozmawiałam z kobietą, która ma chemię z niemiec , tanie perfumy, kosmetyki, właśnie w takiej budce. Pytałam się o pewne produkty i mówiła , że dużo rzeczy jej schodzi na bieżąco, że jest sporo klientów. Ze 3 osoby coś tam kupowały jak byłam. Może niekoniecznie otwórz sklep z odzieżą, może inny pomysł, bardziej pewny w tych niepewnych czasach. Coś co ludzie potrzebują na bieżąco i co trzeba kupić. Coś co nie wyjdzie z mody po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka123456
Kaśka znowu pluje jadem. Nie przejmujcie się dziewczyny, to osoba chora z zawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, gdzie w Katowicach można kupić hurtowo jakieś ciekawe ciuszki damskie? szukam też dużych rozmiaów....trochę znalazłam w hurtowni z Zabrzu ale nie jest to rewelacja, chciałabym coś super....pozdrawiam wszystkich zaczynających biznes....ja mam sklep od tygodnia , nic jeszcze nie poszło, ale mam nadzieję, że wszystko przede mną.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1501
Ja też niedawno zaczęłam, w połowie stycznia dokładniej. I początki były tragiczne!!! Teraz już się zaczyna rozkręcać na szczęście Też szukam duuuużych rozmiarów. Bardzo dużo osób grubszych przychodzi i narzeka, że nie ma się gdzie ubrać i z tego co widzę można na tym zarobić Tylko gdzie znależć te duuuże rozmiary???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno to zły pomysł
drogie kobietki, było już wcześniej o dużych rozmiarach. Przeczytajcie sobie forum wstecz. podobno jest to najmniej trafiona inwestycja właścicieli sklepów. Jest tu dużo pytań tego typu i wiele było już odpowiedzi. najczęściej osoby, które sprzedawały tego typu odzież mówiły, że jest to najtrudniejszy klient. Że ci chcą tanich i ładnych rzeczy a tak się nie da. Nie da się wyprodukować np. sukienki w dużym rozmiarze w cenie odzieży w rozmiarze 40. Jest to logiczne bo na pierwszy rzut oka widać różnicę w ilości zużytego materiału. Kolejnym argumentem przeciw był fakt, że klientki te są strasznie wybredne. Chcą wyglądać jak super laski, ale niestety ciuch nie odejmie im kilogramów. Jak ktoś się dobrze sam ze sobą nie czuje to obojętnie coby nie ubrał i tak będzie marudzić. Wiele sprzedawczyń narzekało, że tego typu klientka wiele przymierza ale nic nie bierze bo w każdym ciuch coś jej nie pasuje. Grubsza osoba, która ma kasę i chce dobrze wyglądać idzie do krawca. Może podejmijcie współpracę z jakimś zakładem krawieckim albo małą szwalnią. Będziecie mieć wtedy ciuchy jakie będziecie uważać, że się sprzedadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicztego :) dzięki za propozycje- fajna rozważę i ją. Chociaż trochę sie wypaliłam:( jednak nadal chcę zmienić pracę i to najlepiej na coś swojego. Porozglądam się i zobaczę jak to wygląda. A w sumie to ja uwielbiam takie drogeryjne sprawy:))) Poszukam, poczytam po necie:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakich godzinach Głuchów jest czynny, w jakie dni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicu
witam wszystkich, dla tych którzy jeszcze chcą w tych czasach wejść w to bagno i bawić się w zbieranie pieniędzy dla ZUS, US, CZYNSZ, itp. mam ofertę. Sprzedaję meble ze swojego sklepu, ze stali nierdzewnej, jak wcześniej pisałam, tu jest link do aukcji: http://allegro.pl/meble-do-sklepu-odziezowego-ze-stali-nierdzewnej-i3008837410.html Może źle się zareklamowałam, ale przynajmniej jestem uczciwa, bo 10 lat prowadzenia sklepów odzieżowych..... zresztą to wszystko opisywałam kilka stron do tyłu na tym forum. Na szczęście teraz, już nie muszę się przejmować, czy dam radę zapłacić wszystkie koszty w tym m-cu, i czy dla mnie coś zostanie. Bo zostaje i to nie mało ale w innej branży. Natomiast jeżeli chodzi o mebelki, są naprawdę super, w połączeniu z prostym wystrojem, można uzyskać mega efekt. A jeżeli chodzi o montowanie w tych czasach, "systemów rurowych" jak dla mnie badziew i porażka. Sama miałam coś takiego u siebie, ale 10 lat temu, wtedy na ulicy jeździły maluchy i polonezy i zachodnie golfy 2, galerie handlowe były dopiero w głowach projektantów. Więc jeżeli teraz chcecie zacząć to albo profesjonalnie albo wcale. Wierzcie mi, bo mam sporo przykładów ze swojej okolicy gdzie nowe "sklepiki rurkowe" zamykają się najdalej po trzech miesiącach od otwarcia. I jeszcze jedna rzecz, to ładnego wystroju potrzeba jeszcze jednej, myślę najważniejszej rzeczy pomysłu na to CZYM HANDLOWAĆ! Jak macie ten pomysł, to śmiało otwierajcie. Wszystkiego dobrego dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicu
Do Iwona GL : Iwona, jeżeli chcesz to podaj nr tel. Chętnie Ci pomogę, bo mnie 10 lat temu też ktoś pomógł, a te trzy tys., zostaw sobie na wakacje, ale nie pakuj ich w sklep, bo z takim wkładem za pół roku będziesz miała więcej długów niż włosów na głowie, uwierz mi że wiem co mówię. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bez nicu :)) ja tu jestem taki świeżak i nie wiem jak mam Ci podac nr telefonu tak zeby taki ogolnodostepny sie nie stal :))) podam email, to sie odezwij bede wdziecznaza dobre rady i wsparcie IwonaGL@interia.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna1321
Do: bez nicu Iwonie GL z pewnością przyda się parę cennych wskazówek. Cieszę się, że istnieją jeszcze tacy ludzie jak Ty.Brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2455
ja też chcę poznać sposób na nowy biznes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenieeeeee...
Witam. Widze,że dużo z Was na forum,prowadzi swój własny sklep,lub prowadziło go kiedyś. Chciałabym zapytać ile pieniążków potrzebowałabym na początek. Chodzi mi by oplacić wszystkie koszta z otworzeniem działalności,mieć wrazie co na chociaż pierwsze dwa miesiące by oplacić czynsz,zus,i to co potrzebne... plus do tego towar i wyposazenie tak sklepiku z 35-40m2 chodzi tutaj,o polki(takie sredniej jakosci) plus towar,chopdzi o odziez,wiadomo,ze nikt mi nie wyliczy kosztorysu...,ale orientacyjnie. Jestem teraz w Uk,ale chciałabym nie dlugo zjechac i otworzyć coś swojego,ale tak by troche towaru na poczatek bylo,i by miec na te oplaty odlozone na pierwsze 2-3 msc... Sklep byl zawsze moim marzeniem,pamietam jak bylam mala dziewczynka,to zawsze mowilam,ze chcialabym miec duza lade, i codziennie przebierac manekiny,hehe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
Najlepiej będzie jak przejrzysz sobie wcześniejsze wpisy od strony dajmy na to 440. Tam powinno być wszystko opisane przez różne osoby. Każda z nas opisywała koszty ze swojego doświadczenia. Nie ma sensu pisać tego po raz enty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenieeeeee...
agniesia -dziekuje bardzo,na pewno przeczytam.Mam pomysl,by ciuchy dodatkowo zwozic jeszcze z anglii,mam tu kilka osob,które tutaj zostaja,i dorzucic np. z primarka torebki,bizuterie itp... nie byloby z tym problemu,bo np. raz w msc by mi wysylaly towar i zakupowaly to co chce, tylko czy na paragon moge sie jakos rozliczyc,bo watpie by primark wystawil mi fakture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2455
a w jakiej cenie sa tam mniej więcej torebki ciuchy? moze bys coś posłała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marzenia. Marzenie jeżeli zamierzasz stracić zarobione w Anglii pieniądze, to jak najbardziej ryzykuj. Temat handel w Polsce umiera. Seciówki walczą między sobą na promocje, buduje się coraz więcej galerii, nawet w małych miastach. Handel rynkowy to porażka. Chyba, że zadowolisz się pensją rzędu najniższej krajowej, a ile przy tym nerwów. A jak będziesz się chciała wymiksować z tematu to cały twój zysk zostanie w niesprzedawajnych szmatach. To już nie czasy kiedy ludzie rzucają się na towar z obcą metką. Mamy zalew szmat wszędzie i dookoła. Poczytaj co na ten temat napisała koleżanka bez nicku. Tak to wygląda i jest coraz gorzej. Mam kilka sklepów i siedzę w temacie dość długo by wiedzieć co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marzenia. Nikt tutaj nie poda nawet orientacyjnych kosztów, zbyt dużo zmiennych. Musisz zorientować się sama w miejscowości w jakiej chcesz się w to bawić. Wszystko zależy od: typu sklepu jaki zamierzasz prowadzić (butik czy budka na rynku), jakości i poziomu cenowego towaru (niski pułap, średnia pólka, itp.), poziomu lokalu jaki uda się tobie wynająć (z reguły najgorsze lokalizacje są najtańsze, tam nie zarobisz), koniecznego stopnia adaptacji lokalu do twoich potrzeb (koszty remontu), tego czy będziesz sprzedawała sama czy zatrudnisz pracowników, ilości towaru na start - jak kupisz za mało towaru i będziesz miała niewielki wybór to klientki wejdą ,pokręcą się i wyjdą (w sieciówkach są setki modeli w ramach jednej kolekcji). Meble w systemie rurowym to porażka dobra do budki na rynku, a nie do butiku - a zatem wystrój też kosztuje (meble, lustra, manekiny, wieszaki - plastik odpada w butiku, itp.. Sprawdź jaka oferta odzieżowa jest obecnie w twoim mieście i zobacz czy to z czym zamierzasz startować uzupełnia ją czy dubluje. Jak dubluje to sobie odpuść. Wygra silniejszy z lepszym zapleczem finansowym. I koniecznie sprawdź czy nie ma w planach budowania galerii handlowej gdzieś w pobliżu. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenieeeeee...
Słuchajcie nie wiem jak określić Wam ceny z primarku np. pierścionki sa od funta,dwoch wzwyz, majtki (stringi) itp. od 2f za 5 szt . torebki zalezy od 4 f wzwyz, ale czesto np jest tak,ze primark robi przeceny, np. torebka,co kosztowala 6 f,przez jakis czas wybrane kolory sa np. za 2 lub 3 f.... duzo rzeczy tez co sa podobne w sklepach w uk,idzie dostac w uk na ebayu z chin, koszt np. bluzki z kolnierzykiem z cwiekami 3 f, nieraz trzeba dodac koszt przesylki,a nie raz jest za free . Zanim bym otworzyla,zwiozla bym troche towaru,pierscionkow ,majteczek itp,jako dodatkow,jakies lakiery z primarka itp... zeby byl troche szerszy asortyment,ale duzo tez chcialabym kupic w Polsce... widzialabym co mi schodzi np. z anglii,co ludzi interesuje i to bym sobie sciagala... mozecie wyszukac na facebooku promark,ale ceny tam sa normalne duzo jest promocji w primarku..odziez moze nie jest warta zakupu,ale bizuterie maja sliczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenieeeeee...
do tutaj- dziekuje za rady ,wszystko rozumiem..moze ktoś dziwi się dlaczego chce otworzyc sklep w Pl,a nie mieszkac sobie w uk... jestem osoba,ktora strasznie teskni za swoim krajem,za znajomymi, za wszystkim..niby kasa jest...,ale nie chce tak zyc..przyjechalismy z mezem troche odetchnac z kasa, uzbierac na mieszkanie w polsce,jakis biznes i wrocic,dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkokldsd
tylko chyba nie zdajesz sobie sprawy, że WSZYSTKIEGO jest pełno? primark to żadna nowość i cudo, to co sie tobie podoba może sie nie spodobać innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenieeeeee...
tylkoldsd- tak zauwazylam,ze duzo rzeczy jest,duzo wszystkiego jest,ale w moim miescie w Pl,nie ma np takich rzeczy ,jak sa to wszystkie z ptaka itp... owszem w galeriach sa np bizuterie ,fajne paski,i duzo odziezy,ale ceny tez sa ladne... Nie mowie,ze moj towar bedzie tylko z uk,czy tylko z Pl,chce mieszany... aha np. chcialabym Was zapytac ile kosztuje np. taka koszula w Pl,jak kupujecie,wiadomo,ze to nic specjalnego,ale orientacyjne ceny,... ja np. te koszule bym miala za niecale 10 zl ,bo idzie sie ze sprzedawca umowic,ze przesylka bedzie darmowa jak sie wiecej kupi(kilka sztuk)...z reszta na innych aukcjach,sa te same koszule o 20p drozej ale nie ma przesylki...http://www.ebay.co.uk/itm/M-L-XL-Women-Business-Slim-Top-Stylish-Long-Sleeve-Shirt-Casual-Blouse-3-Color-Z-/190674393265

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×