Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pańcia na włościach

Odkryłam, że płyn do płukania E jest o niebo trwalszy niż Lenor czy Silan!

Polecane posty

Gość Dama..Czasu :P
Ja tez tylko płyn E ale tylko różowy atłasowy dotyk. Cudnie pachna ubrania a co najwazniejsze jak wypiore fieranki to cale m9eszkanie mi pachnie ja nawet myje podlogi nim jest rewelacyjny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolę kokosal niż E. E ma za mocny zapach wiec pewnie tam chemii napchali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebieski eden z biedry tez jest fajny za male pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Figa prawda, kupiłam na fali takich reklam i jestem mocno zawiedziona, zmiękcza podobnie, ale zapach utrzymuje się dużo krócej niż po moim ulubionym (i do którgo wrócę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uwielbiam ten płyn E ale z aloesem i rumiankiem. Ale od niedawna zauważyłam , że w sklepach zaczyna go brakować. Chyba przestali go produkować czy ktoś coś wie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosposia od niedawna
a ja kilka dni temu kupiłam w biedronie płyn E w promocji gdzie kosztował 17,99 za 4l, były dwie butelki po 2 l, co wychodzi na 1l 4.50zł i zamieniłam się z jakąś panią jedną z butelek i powiem Wam że i żółty i złoty pachną ślicznie i są trwałe ale moim faworytem i tak jest LENOR ZŁOTY na bazie perfum i płuczę w nim te najlepsze ubrania i nie muszę ich perfumować, ale minusem jest to że jest drogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkryłam ,że płyn sofin jest o niebo lepszy od płynu E.Lepiej zmiękcza i zapach dłużej się utrzymuje,jest mało znany i tani,nasz polski.Nie jest tak trwały jak lenor ,ale lenor strasznie podrażnia suchą skórę.Także polecam sofin zwłaszcza niebieski,czarny i fioletowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E Parfume Deluxe Fashion-wlasnie założyłem wypłukaną w nim koszulkę i pachnie cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekgosiaczek1985
moim ulubionym jest E niebieski:) cudooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gelaan
Wieszając pranie na balkonie to zapach wlatuje mi do mieszkania. Jestem super zadowolona z E. Mama mi poleciła i miała rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
XDD :P :D :) ;) ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zamiast inwestować w zagraniczne g**na, lepiej zajrzeć na własny rynek. Podobnie ze środkami pielęgnacyjnymi dla noworodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×