Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fetyszytsta damskich stopek

FETYSZ - ma ktos jakis?

Polecane posty

Gość no to czarniejszy
no to jedź do Poznania, poczekaj na nią pod praca i hej!!! udawadniaj swoja meskość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boję się nowych doświadczeń, bo żadne oprócz 2 niedopuszczalnych z założenia nie jest dla mnie nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czarniejszy
:D no to się umówcie w końcu:P Wy tu dużo piszecie, a tak naprawdę żadne z Was nie umowiloby się z nikim z netu.Gorrraca pisze o kafeteriuszach ktorych przeleciala, ale są tu??:D Czarniejszy powodzenie masz?? :D:D:D:D dooobre umowcie się i pokażcie zes odwazni sa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czarniejszy
wiem, że nie wojna, ale od pisania do czynów daleka droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czarniejszy
zresztą Czrniejszy niz mrok -co to za powodzenie? przelecisz kogos na mailu i tio:classic_cool::Dtylko chyba dlatego jeszcze tutaj ci tak miodza. stare babska nie maja co robic,a to piszmy do Mroka:D doprawdy, ale powodzenie masz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czarniejszy
Gorrraca no to umów się z tym "ogierem" :D:D:D widzisz chopak chce dogodzic i za wszelką cenę udowodnić swoją meskość:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czarniejszy
no, pięknie jesli Twoje zycie erotyczne kończy się na paru mailach do starych bab, którym już mezowie nie daja GRATULACJE:D:D:D cały czas na ręcznym??biedaczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odważnych i chętnych wielu, lecz znikoma część potrafi podołac;) nauczyłam się już oddzielać plewy od ziarna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czarniejszy
ech, może któraś się skusi na Mroka relanego??? :D:D:D eeeee, wiem, NIE CHCĄ:D:D:D zastanwiałeś się czemu??? :D ile Ty masz lat?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czarniejszy
Gorrraca a Mrok to plew czy ziarno?? :D:D jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czarniejszy
to by bylo bardzo prawdopodobne mamusia mleczko spod noska ściera jeszcze?:D:D:D:D:D dobry jestes:D:D chyba też napisze do Ciebie na maila,przynajmniej mi humnor poprawiasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niski głos...tak..taki basowy.....mmmm:) siła i ostre słowa, ale tylko wtedy kiedy to JA mam na to ochotę;) kobiecy zgrabny tyłeczek i zadbane dłonie u faceta szerokie ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czarniejszy
:D:D:D a napisze:D:D nadzien dobry bedziesz mi humor poprawial:D:D Kasanowo :D:D:D:D:D ale mamusi nic nie mow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czarniejszy
biedak z Ciebie:D opinie sobie popsuł:P wiesz, codziennie oczekuje mail ao Twoich podbojach na kafe:D:D niech no zaparskam śmiechem z rana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czarniejszy
co raz na kwartał? przed chwilą pisałeś że zapotrzebowanie na Ciebie jest? :D:D już nie piszą tak często?? :D uuuu, dlaczego??😭 :D:D:D ja napiszę jutro do Ciebie:D na serio :D:D pouprawiamy seks na mialu? prooosze :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czarniejszy
dziewczyna się dasa???:D:D:D przecież jak to dmuchane to to się raczej nie dąsa:D:D:D napiszę:D serio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czarniejszy
i masz już meszek pod noskiem czy jeszcze nic nie rośnie? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czarniejszy
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czarniejszy
Mrok Mrok,oj Mrok coż z Ciebie wyrosnie??? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantik
męskie dłonie inadgarstki, szczególnie w czasie pracy :D :D:D:D lubię obserwować jak zmienia sięukład żył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
poznałam faceta młodszego na imprezie - baaardzo ładny i inteligentny , spytał czy może zając sie moimi stopami -- łał co on ze mna zrobił ? Odlot na maxa - kazałam mu przestac , bo było wielu ludzi a ja nie mogłam juz wytrzymac i zaczełam prawie krzyczec . Powiedziałam mu tylko tyle ; JESTEż ZA DOBRY W TE KLOCKI . Chciałbym to przeżyc jeszcze raz . Do konca życia tego nie zapomne hyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi haha
A JA UWIELBIAM BLIZNY :):) ZWŁASZCZA NA ŁUKU BRWIOWYM< PLECACH< SAMA bym sobie taką dziarkę zrobiła, mimo że wtglądam jak mała niewinna dziewczynka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sama nie mam (chyba), chociaz patrze na dlonie i tak sobie wyobrazam co one potrafia ;) :P ale ostatnio tankowalam na stacji benzynowej swoj pojazd i obok mnie tankowal facet , i tak sie gapil na moje stopy , ze az benzyna poleciala mu po samochodzie :O myslalam , ze moze mam brudne czy cos ale nie , wszystko wporzadku , (mialam motylki wiec praktycznie gola stopa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×