Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rafaellowa

!!KSIĄZKA którą możecie POLECIĆ, WARTA przeczytania!!!

Polecane posty

Deforges Regine \"niebieski rower\"IIItomy Jerzy Seipp \"Angielka\" Janusz Leon Wiśniewski \"Samotnosc w sieci\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasa
polecam: "niezawinione śmierci", "tato", "ptasiek" whartona "kraina chichow","upiorna dłoń"j.carrolla książki Kinga,np."To"-długa,lecz wciągająca "paragraf 22"hellera itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... to zależy co kto lubi. Ostatnio czytałam \"Ławę przysięgłych\" Grisham\'a - mnie wciągnęła i zamiast oczywiście się uczyć musiałam skończyć ją czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie książki Nicolasa Sparksa :) najbardziej jednak 'Pamiętnik', 'Ślub', 'List w butelce' i 'Jesienna miłość'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nędznicy Korzenie Ojciec chrzestny Życie Pi Folwark zwierzęcy Flet z Mandragory MW Uwodziciel Kompleks Portnoya Pogoda dla bogaczy Co do grosza Policjanci Przeminęło z wiatrem Ania z Zielonego wzgórza Mała Księżniczka Stulecie detektywów Stulecie Chirurgów Triumf detektywów Triumf chirurgow Stachura - wszystko Jasnorzewska - wszystko Łysiak - wszystko Mogę wymieniać w nieskończoność i polecam całym sercem,wiele z tych pozycji przeczytałam wiele razy. Jedyne czego nie doczytałam ,bo z pewnych względów nie mam w tej chwili dostępu do książek i ...czasu to łŁysiak,ale polecam... Nawet człowiek ubogi,a czytający jest bogaty... Nie przepadam za książkami typu KOD... czy Wiedżmin,ale czytałam je ,bo należy mieć pojęcie,aby mieć ...porównanie no i wiedzieć co się człowiekowi..nie podoba.Nie lubię fantastyki,ale podziwiam i polecam Wiedźmina fanom tego gatunku - świetny styl... Cieszę się,że ktoś mądry (Brawo justyneczka) rzucił na forum ciekawy temat (zalewa nas,przyznacie ,czasem tandeta...) Będę wdzięczna za polecenie mi nowości z Polski,może jakaś ambitniejsza literatura kobieca (chętnie polskie autorki) ??? Jako ciekawostkę napiszę,że mieszkam 100 km od słynnego kościoła w Roslyn,w Szkocji z Kodu Leonarda.... Pozdrawiam moli książkowych i ...nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie wieczorem...Czyżby tak mało było czytajacych,że nikt tu nie klika...Ja dziś do poduszki Martina Edena - Londona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla fanów sensacji i akcji - dobrze wciągające książki Colina Forbesa i Cliva Cusslera polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×