Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rafaellowa

!!KSIĄZKA którą możecie POLECIĆ, WARTA przeczytania!!!

Polecane posty

Wpisujecie tutaj ksiązki, które Was urzekły i jestescie w stanie polecić je komus innemu. I proszę w paru zdaniach opiszcie o czym ona jest i co tak bardzo Was w niej urzekło. Jakiej jest tematyki i z jakiej kategorii? Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do wpisów :) Mysle, że przydadzą się one kazdemy z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Lot nad kukułczym gniazdem\" K.Kesey i \"Matka\" - Maksyma Gorkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A........
SAMOTNOŚĆ W SIECI- L.WISNIEWSKIEGO. Piekna opowiesz o miłosci poznanej na internecie.polecam wszystkim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba cos nie tak
z twoja stopka nemi77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasas
SłAWOMIR SHUTY "ZWAŁ" Błyskotliwe napisana książka , świetne dialogi, dzieje sie w POLSCE autor zapisuje swoje perypetie w pracy w banku i imprezki:) po pracy dowiedziecie sie całej prawdy o szkoleniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROWNIEZ POLECAM D.Steal pozatym polecam serdecznie ksiazki na faktach np Betty Machmody :Tylko z córka\" - tyle egzemplarzy zostalo sprzedane ze znalazla sie w rekordach Ginnesa, pozatym sprzedane tej samej autorki, lub Kwiat pustyni - o tej modelce ktora uciekla z krajow arabskich gdize byla obrzezana gwalocna itp no oraz Opowiesci Ksiezniczki Sultany - super ksiazki obie czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
John Eldredge - Dzikie serce czyli tęsknoty męskiej duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziekuje :) z chęcią w kolejności skorzystam z propozycji :) i zachęcam do dalszych wpisów - propozycji ksiązkowych, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam \"miasto utrapinie\" oraz \"Pod Mocnym aniołem\" Jerzego Pilcha ostatnio przeczytałam \"Podróże z Herodotem\" Kapuscińskiego i równiez gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie ksiazka-miszcz to \"ulubiona gra\" leonarda cohena. polecam wrazliwcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka**
Dolina lalek-J.Susan super ksiazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kod Leonarda Da Vinci - Dana Browna - czyta się jednym tchem, przygodowo-sensacyjna i jeszcze daje do myslenia w kwestiach ( że tak powiem) wiary chrześcijańskiej.... niekoniecznie na plus dla tej wiary ;-) Oprócz tego WSZYSTKO co napisała Manuela Gretkowska!!! Kobieta pisze inteligentnie, z humorem (najczęsciej pikantnym) , błyskotliwie.... O swoim i innych życiu. Szczegolnie miło wspominam \"Polkę\" , \"tarot paryski\" , \"namiętnik\"...... R E W E L A cja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka**
i jeszcze ksiazki Victorii Holt,czyta sie jednym tchem:) a KOD Leonarda... rzeczywiscie ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam : \"PS Kocham Cię\" Cecelia Ahren Daniele Stell - wszytskie sa super! Paulo Coelho - \"11 minut\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równiez polecam \"PS Kocham Cię\" Cecelia Ahren oraz z tej serii Sophie Kinsella \" Nie powiesz nikomu \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akna81
Polecam książką "Jeździec Miedziany" Pauliny Simons. Piękna opowieść o miłości niemożliwej, która zaczęła się w zimnym, okupowanym przez Niemcy Leningradzie. Tatiana ma 17 lat i poznaje żołnierza - Aleksandra. Zakochują się w sobie do szaleństwa, jednak ukrywają tą miłość przed całym światem. Tatiana dlatego, że jej siostra zakochała się wczesniej w ... Aleksandzrze, a on dlatego, że musi mieć tajemnicę przed swoim najlepszym przyjacielem - inaczej zginie. Przeczytajcie i przekonajcie się jakie krzyże tajemnic nosili na plecach, jakie trudne odległości dla siebie pokonywali i czy ktoś postawił na ich drodze taką przeszkodę, która ich rozdzieliła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jane Austen: \"Duma i uprzedzenie\". Bardzo rodzinna opowieść. Główna bohaterka za cel swojego życia postawiła sobie wydanie swoich 5-ciu córek za mąż, kiedy w ich miejscowości zjawia się bogaty, przystojny kawaler bohaterka ma pole do manewrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam...
kod leonarda, jak to ktoś tu napisał czyta się jednym tchem, moja kol określiła tą książkę: takie trochę pranie mózgu: wciąga, intryguje pozatym wszystkie książki jane austen! a z mniej może znanych julita i huśtawki hanny kowalewskiej:przytoczę fragment recenzji z okładki: "powieść o pewnym pokoleniu, jak twierdzi narrator? Powieść o Peerelu? A może o miłości i śmierci? o straconych złudzeniach? Ale również o aniołach, kamiennej wannie z czarodziejską wodą, awykłym życiu, trwaniu mimo przeciwności, kałużach,kotach, polskiej prownicji, sennej, cierpliwej. A gdzieś w podtekście także o źródłach inspiracji - zwłaszcza o najpotężniejszym - namiętności." polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuum74
Polecam ksiązki Joanny Fabickiej, seria o Rudolfie -Szalone zycie Rudolfa -Świńskim truchtem -Seks i inne przykrości Inteligentnie napisane, bardzo błyskotliwe i z niezwykłym poczuciem humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłębuszek
Terry Pratchett- za humor. Fantastyka ze znakiem zapytania. I Kwiat śniegu i sekretny wachlarz- o kobiecej przyjazni na cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja polecam
John Fowles "Mag" "Kolekcjoner" "Aristos" (ta ostatnia to dla tych lubia filozofię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kia86
Ja osobiscie polecam "Smętaż zwieżąt" i "worek kosci" Kinga. Swietne ksiazki dla tych co lubia sie bac :0 trzymaja w napieciu do samego konca. Czytalam jednym tchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka9999
"cukier w normie z extrabonusem" , " Zwał" Sławomir Shuty zwłaszcza zwał obowiazkowa lektura kazdego bankowca / zajeb...ista rozsmiesza do łez/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić książkę którą uwielbiam czytać, nawet parę razy. \"Weronika postanawia umrzeć\"- Paulo Coelho Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLELI
Tyrmanda..np..zly..zycie uczuciowe i towarzyskie zole..np nane hlaski dziela samozwaniec magdalene cortazara marqueza lysiaka..milczace psy..swietne! slawa i chwala iwaszkiewicza pogoda dla bogaczy shaw irvin modlitwa z owena irvinga marianna kaminskiej nie popelnilam zdrady..biografia poswiatowskiej Moulin Rouge biografa TOULOUSE-LAUTRECa Kahlil Gibran The Prophet ,the Beloved i moge tak w nieskonczonosc:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devil faker
Dla fanów "Kodu" (słabizna) polecam książki które były inspiracją (faktograficzne): "Potomkowie Dawida i Jezusa", "Krew z krwi Jezusa", "Tajemnice Marii Magdaleny" i "Zapomniane sekrety Świętej Arki" - autor Laurence Gardner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×