Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123432

BIAŁYSTOK-który fryzjer jest najlepszy w upieciach weselnych?

Polecane posty

Gość 123432

Białostoczanki-prosze tez o rade w sprawie makijazu slubnego-podzielcie sie doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiesz
hmmmm..polecam fryzjerkę na dziesięcinach na górce obok kościoła przy przystanku ,salon fryzjerki sylwia,tanio i super..jeśi chcesz to mogę podesłac zdjęcia jak dziewczyny czeszą. Jest jeszcze jedna świetna fryzjerka też na dzisaięcinach ,na Kalinowej,ale niestety jej fryzur nie mam:) Jeżeli chodzi o makijaż....pomyślę i jak sobie cosik przypomnę to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicccjjjaaaa
jak nazywa sie frzyjerka w tym salonie bo sa tam dwie. Kaia i Syliwa chyba :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam bladego pojęcia... ale myślę, że w nie długim czasie przejdę się po polecanych zakładach i popatrzę jak czeszą inne panny młode ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trofeuuum
a kiedy masz slub? Ja byalm na probnej frzyzurze u kasi na ulicy zwyciestwa - wczensiej pracowlaa na zagornej. To moja fryzierka od kilu lta i jetsem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trofeuuum
Sorry,ze robie takie literowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trofeuuum
to ja troche szybciej. Gdzie robisz impreze? Masz juz suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Lechu, sukni jeszcze nie mam...myślę, że jeszcze za wcześnie (nie chciałabym by mi się znudziła), a ty kiedy ślubujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trofeuuum
ostatani sobota maja Nad leche tez sie zastanawialam, ale wybralam sale na zeromskiego bez nazwy_ standart taki jak w lechu) A co do sukni to ja wybralam sie na poszukiwania w lutym i slyszalam,ze to za pozno...wiec uwazaj....:)Suknie wybralam na wasilkowskiej u pani Tersy Slonicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a suknie szyłaś? wiesz od maja so sierpnia jest baaardzo dużo ślubów stąd ten pośpiech...a październik to już luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trofeuuum
cena od 100 do 120 zl - zalezy od menu,( w tym ciasta i napoje typ sok, cola itp, stol regionalny). Sala miesci sie w nowych Akadmikach UwB. Wlasciciel renomowany kucharz - mysle. Robi cudne dekoracje...i jedzenie tez jest bardzo dobre i elegancko podane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trofeuuum
suknie szylam. Ale generalnie panie w salonach mowily,ze maja zamowienia na rok 2007 a nie 2006. Sama bylam zdziwona, ze tak wczesnie dziewczyny sobie cos wybieraja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas 100/os...cena może się zmienić jeśli coś tam podrożeje...w czerwcu podpiszemy umowe i cena nie będzie już mogła podskoczyć ;-)) no mamy tam 4 dania gorące, napoje (ciepłe zimne) bez limitu, ciasta, owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trofeuuum
Wiem jak jets w lechu bo sie tez zastanawialimsy nad nim :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trofeuuum
Nie, nie mam jeszzcezdjecai sukni.Z ta suknia to bylo tak,ze : 1. nie chcialm gorsetu 2. nie chcialam takiej z dolem z jakimis podpieciami 3. nie chcialam aby gora sukienki milaa tzw rogi za piersiami (taki kroj fajny) Chciallm zwykla prosta biala skromna sukienke.Mierzylam setki sukienek i zadan mi sie nie podbala. W koncu trafilam do pani Slonicz, ktora mnie namawial,zeby przymierzyla taka sukienke(gorset, dol podpinany, ztrenem -tez podpinanym, na sczescie malym). Po godzinei meirzenia zgodzilam sie i az mnie dtreszcze prezszly....to bylo TO!!! Mam wiec sukienke z gorsetem, z podpinanym dolem, z malym trenem i z rogami na gorsecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trofeuuum
1500 za uszycie i oddanie (wypozyczam jako pierwsza). Do tego tzreba doliczyc buty, welon, bolerko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu...wiesz, że najłatwiej jest po ślubie sprzedać suknię szytą na miare?! bo teraz wydajesz 1500 w błoto, eh gadam A może byłaś w salonie w okolicach dworca pks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trofeuuum
ale ja nie kupuje tej sukni, ja ja wypozyczam :) Nie byalm, ale moja koleznak byla i wypozyczyla tam suknie, nie pamietam ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka uszyła suknie i zapłaciła za nią 1800, 2dni po ślubie sprzedała ją za tyle samo, dziewczynie która była os towarzysząca u niej na ślubie, ta z kolei miała ślub na wielkanoc i suknia znów sprzedana za tą samą kwotę następnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trofeuuum
Rozumiem...no ale teraz to juz za pozno... Mysle,jednak,ze mialabym problem ze sprzedaniem....nie mam do tego glowy...no chyba,ze przez przypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam salon fryzjerski
na dziesięcinach Jak jest Kościół Na Cmentarzu> Wszytskich Swiętych to tam się skręca to chyba na zagórnej takie białe budki w rządku ps.proponuje najpierw umowić sie na fryzurkę próbną Moja siostra tak zrobiła i była bardzo szczęśliwa że wypróbowała wymyśloną przez siebie fryzurkę- bo wyglądąła okrpnie.. oczywiście fryzjerka wziela kase.. a my probowalysmy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trofeuuum
chcialm miec koniecznie nowa - a takie sa ceny.Przekonasz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam jeszcze troche czasu, ale nerwy już mi się udzielają w snach...a jak u ciebie...w końcu to już w tym miesiącu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×