Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trabka eustachiusza_

Wesela i konkursy karaoke to dla mnie szczyt wiochy!

Polecane posty

Gość trabka eustachiusza_

Oby te wiejskie nawyki zaginąły w naszym narodzie. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu mają zaginąć
tylko dlatego że jakaś TRĄBA ich nie lubi?? A kogo to obchodzi? Nie lubisz to nie bierz w tym udzialu. Ale są tacy, co lubią i nic ci do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas będzie karaoke bedzie konkurs tańca, za to nie będzie zbierania na wózek i innych tym podobnych. :) Spiewać bedzie ten kto chce, nic pod przymusem i nic co by umęczyło gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się zgadzam
wesela to wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjakd
a co? twoje sie nie udalo wesele? albo na karaoke cie wysmieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieśniacka para
=wieśniackie wesele para z gustem=gustowne wesele każdy mierz własną miarką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele na wsi jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba eustachiasza
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesele wiejskie dla mnie wiocha. Zbieranie na wózek wiocha. odczepiny wiocha. Karaoke może być o ile rodzina rozrywkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie weselisko to wiocha totalna!!!!!! a szczytem żenady sa konkursy weselne i bioracy w nich udzial pijani wujkowie ,bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie trzese na mysl o slubie i weselu (moim) jak ja nie lubie tej hipokryzji kiedy kazdy udaje ze sie cieszy i ze jestes taka piekna... nienawidze imprez rodzinnych, moze dlatego ze nie lubie mojej rodziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieśniacka para = Wieśniackie wesele! Para z gustem=wesele z gustem! No ubaw po pachy takie stwierdzenia;-) co niektórych ludzi myślenie naprawdę boli skoro tak potrafią napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKORO NIE LUBICIE SWYCH RODZIN TO PO CO JE ZAPRASZACIE ??? - BĄDŹCIE SOBĄ !!! SZCZEGÓLNIE TEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeezu, nie wygrzebujcie tematow z 2006roku! mało macie aktualnych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tematyka jest aktualna w tematach nawet i z bieżącego roku. nie wygrzebujmy trupów bo zasmieca się tylko to wszystko. potem takie temaciki z dawna wygasłe siedzą na szczycie listy spychając na nastepne strony zagadnienia bardziej aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ochote wygrzebac jakiś temat to to robie skoro regulamin tego nie zabrania. Nie życzę sobie aby ktoś mi dyktował co mam robić. Zaśmiecaniem jest zakładanie po raz tysięczny wątku z zapytaniem jaka na pierwszy taniec. Ciężko przejrzeć listę wątków albo skorzystać z wyszukiwarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam karaoke, jak moja przyjaciółka zrobiła karaoke na swoich poprawinach (sama na to nie wpadła, zaproponowała jej to restauracja Rozdroże, od której wynajmowała salę) wszyscy się bawili, nie było nikogo, kto by nie chciał śpiewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesele wiocha? a co powiesz o królach i ksiązętach - tez mieli wesela. Wesele weselu nierówne. Nie mierz wszytkich swoja miarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam pomysł urządzenia karaoke na weselu jest fajny. Natomiast co do wesel, uważam że kasę którą ma się na nie przeznaczyć można "ulokować" w dużo lepszej formie np: remont mieszkanie lub domu w którym zamieszka się po ślubie lub super podróż poślubna. Wesele wg mnie jest zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia gustu, a o gustach się nie rozmawia. Jedni wolą wesele, następni zaś wolą remont mieszkania, kazdy inaczej podchodzi do sytuacji. co do zabaw weselny, irytują mnie takie gdzie zbiera się kasę np na wózek, dość ze w tych czasach młodzi dostają koperty, to jeszcze tego typu zabawy uważam, że jest to niegrzeczne w stosunku do gości. Natomiast karaoke czy konkurs tańca czemu nie, nie ma w tym nic co mogłoby obrazić gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×