Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZaintrygowanyCałąSprawą

no, przyznajcie sie, kobiety

Polecane posty

Gość przyznaje sie
ja jestem otwarta. ufam mojemu mezczyznie, zgadzam sie wlasciwie na wszystko, co zaproponuje, a fantazje to on ma nieziemska ;) i to u niego uwielbiam. uwazam, ze w seksie najgorsza jest rutyna, a jest tyle ciekawych rzeczy, ktorych mozna sprobowac. wole cos zrobic i ewentualnie potem zalowac, niz zalowac, ze nie zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bitka
psycholog tez nie pomoże;) ale za to lubie "perwersje" których nie lubi np anastazja - pissing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaje sie: i brawo ;) pointa znana jak swiat, ale ciezko mi sie z nia nie zgodzic ko-bitka: no, ja w sumie tez nikomu nie pomagam na tym forum ;] a za te perwersje to chwala, bo jest ich tyle, ze kazdy znajdzie cos dla siebie od froteryzmu poczawszy przez pissing na koncu inwencji tworczej spoczawszy :D czyli konca brak ;] tylko jak miec swojego bzika, skoro sie go nawet nie szuka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przyznaje sie ...otwarta nie jestem ...ufam swojemu partnerowi , ale nie zrobilabym nic co jest niezgodne z moimi zasdadami ....moralnymi ... coz i takie zacofane kobiety jaj ja istniec musza ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobie porządnejkurwy
za przeproszeniem trzeba.I to nie jest kwestia zabobonów bądż estetyki.Naucz swoją córkę wprowadzenia fetyszu,rimmingu,pissingu koprofagi niech nie będzie zacofana i otwarta na wszystko.Bo anal to normalka -klasyka.A zresztą jak będzie lub jest córeczką tatusia to i kołek można jej włożyć w dupę ,a ona odwróci się tylko i powie:jest Fąfastycnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulcia: ufasz swojemu partnerowi, ale... nie ufasz mu na tyle, zeby wierzyc, ze on wie, co moze byc przyjemne, tak? ;] czyli mu jednak nie ufasz ;) a zasady moralne sie nie zmieniaja w czasie? na podstawie nowych doswiadczen? a jak ich nie ma, bo sa niezgodne z kodeksem moralnym? to? stagnacja? gorrraca: nie wszyscy, ale spoko, jutro znowu wychodzi wyborcza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy porzadnej kurwy, ale otwartej kobiety zdecydowanie; a corki, jezeli bede mial, nie bede takich rzeczy uczyl; jak ja to bedzie pociagac, sama sie tego nauczy i nie bedzie musiala mnie o tym informowac; ja nie wiem, jak u autora posta sprawa wyglada, ale moi rodzice nigdy nie ingerowali w moje zycie seksualne ponad to, zebym sie zabezpieczal, ja w ich tymbardziej, przepraszam, ale nie mialem takiej potrzeby, ani nikt nie wywieral na mnie nacisku, zeby to zmienic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ...poprostu sa granice ktorych nie vprzekrocze ...moj patrner jezeli chce sprobowac czegos pyta mnie ....jesli mi to odpowiada to zgadzam sie ,. jesli nie to nie ....jestem osoba wolna , wiec moim prawem jest zgoda na cos badz sprzeciw .... nikogo do niczego nie mozna zmusic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jezyku to tu wszystkie
sa wyuzdane i otwarte...lusesity, gorrace, teorie i spolka. wszystkie sa otwarte na nowe eksperymenty, doswiadczenia itp. tylko nie zapominajmy ze to jest internet, pseudo-realny i napisac mozna wszystko i mozna kreowac sie na kogo sie tylko chce...wiec nie podniecajcie sie tak tym wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jezyku to tu wszystkie
* pseudo-realny swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jezyku: taa, juz gdzies w tym topicu napisalem, ze wynik zapewne bedzie czysto satyryczny ;] Tobie porządnejkurwy: a zdziwisz sie, pokazali ;] dlatego szukam sobie partnerki, z ktora bede mogl prowadzic zycie seksualne i nie bedzie mnie ciagnelo do zdrady, z ktora nie popadlbym w monotonie. Wiesz, nie jestem naiwny i wiem, ze lozko gra u mnie w zwiazku spora role, pod zadnym pozorem sie tego nie wypieram. A po co mi dzieci w wieku 24 lat? nie jestem jeszcze dosc odpowiedzialny. Ja piurkuje, jednego kreci maska zorro, innego batman. Jezeli w tym nie ma dzieci i zwierzat mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×