Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nelka_mi

Bardzo proszę o opinię...

Polecane posty

Gość elitee
Mi się również podoba, ale nie każda kobieta będzie w podobnym kroju dobrze wyglądać, więc warto ją przymierzyć. A włosy.. Ja bym dała rozpuszczone, ew. lekko zebrane nad twarzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, kazda z nich jest fajna, a ktora wybierzesz zzalezy od Ciebie. Co do fryzur ogolnie - w pierwszej kolejnosci powinnas sprawdzic czy dana fryzura pasuje do Twojego typu urody, kształtu głowy itd.. potem patrz na to jak sie komponuje z ubiorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaMisliburz
sliczna sukienka taka kobieca ale juz niestety nie dla mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaa
jak zobaczylam ta kiecke to az zaluje,ze za maz wyszla. oj ja glupia,oj glupia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia mi się podoba:) ale co do fryzury to bardziej podoba mi sięten pierwszy link.Zresztą to zalerzy jaką masz twarz,figure niekażdej bedizxe to samo pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz....
Musisz być szczupla do tej sukienki, w przeciwnym razie sukienka traci swoj urok (widzialam ją na tęzszej dziewczynie i wyglądala tak sobie). I chyba biala bedzie najlepsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkaaa 23
suknia jest śliczna, ale dla szczupłej osoby fryzurka - zdecydowanie ta pierwsza :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kajka*
Sukienka ładna , myśle że fryzura z linku 2 byłaby lepsza . Zauważyłyscie jaka nieszczęsliwą minę ma ta modelka ? :D Połowe uroku sukienki odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×