Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kalifornijka

Jak mezczyni traktuja dziewice?

Polecane posty

Gość Kalifornijka

Zainspirowana pewnym topikiem, zakladam wlasny:) Chce dowiedziec sie, jak mezczyzni traktuja kobiety, ktore z nimi przezyly swoj pierwszy raz?? czy maja do nich inny stosunek niz do bardziej dosiwadczonych partnerek? jak odbieraja decyzje dziewczyny, ktora wlasnie z nimi chce stracic dziewictwo? czy traktuja to jako swojego rodzaju zaszczyt, "nagrode" czy raczej jako niefortunny zbieg okolicznosci i "brudna robote"? i jak potem wspominaja taka dziewczyne? pytam serio, prosze bez wrednych komentarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie bywa
to coś najlepszego dla faceta, oni uwielbiają zdobywać i możliwość pokazania swojej lubej jak się w to gra jest dla nich ukoronowaniem całego okresu poprzedzającego zabawy łóżkowe. nie spotkałam się jeszcze z opiniami, żeby któregoś to odstraszało czy wręcz odpychało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalifornijka
roznie bywa- dzieki za odpowiedz. Spotykalam sie kiedys z facetem, doszlo do sytuacji lozkowych, ale gdy dowiedzial sie, ze ejstem dziewcia, powiedzial "to super. Trzymaj to jak najdluzej." Wyszlo na to...ze nie bardzo mial ochote na uswiadamianie dziewicy. Dlatego interesuja mnie wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie bywa
czasem mężczyźni boją się presji pierwszego razu, że kobiety mają niewiadomo jakie wyobrażenia o tym jak będzie a oni im zwyczajnie nie sprostaja, nie szukać daleko - spójrz ile tu zdjęć filmów młode dziewczyny oglądają, myslisz że to nie wpływa na ich oczekiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ex (z ktorym to dziewcictwo w koncu stracilam) jak sie dowiedzial ze jestem dziewica powiedzial tylko - no nie, nastepna!!!!!!Ale on glupim cieciem jest byl i jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalifornijka
roznie bywa, fakt, pozniej moga miec do mezczyzny zal, ze nie bylo tk fajnie jak sobie wyobrazaly :P z tego co mowisz, dla mezczyzny rozdziewiczanie jest czyms fajnym, w takim razie skad przewrotnosc facetow, ktorzy mowia, ze to brudna robota, malo seksu itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalifornijka
pozdro 600- wlasnie takich gostkow nie rozumiem ;) smok wawelski- bylo, minelo, teraz mozemy powspominac. Jak traktowales swoja pierwsza dziewice? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie bywa
kobiety uwielbiają być przewrotne,może niektórzy mężczyźni nam tego zazdroszczą :) i też chcą sobie tak pograć, sądzę że większość - nie wszyscy bo zapewne znajda się marudne wyjątki - jest naprawde zadowolona, jesli nie zachwycona tym, że dziewczyna własnie im postanawia tę "robotę" ofiarować. narzekaja że mało seksu przez to? Tego nie rozumiem, jesli to oni uczą wybrankę seksu to chyba tylko na siebie mogą narzekać jeśli nie potrafią później do tego jej zachęcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryyta
roznie bywa, jestes K czy M? cos mi sie wydaje, ze faceci sa bardziej przewrotni od kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie bywa
kobietą jestem, a co do przewrotności nie odbieram jej mężczyznom, jednak jestem zdania, że to domena kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
Smoku_wawelski, to co z tymi dziewicami robiłeś ? Skonsumowałeś :) Wiemy, co oznacza "związek skonsumowany" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak fajnie
mieć dziewicę. Nawet kiedy płacze, bo ją boli podczas tego pierwszego razu. Te łzy są takie jakieś wzruszające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A możee
opowiesz Nam coś o tym więcej;):-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak fajnie
Może jednak nie :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A możee
A dlaczego?;):-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak fajnie
A bo nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A możee
A bo nie!Tak to odpowiada chlopiec z pierwszej klasy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak fajnie
Ja jestem dziewczynka z zerówki :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bill gejts
a ja sie ciesze ze moja kobieta przezyla ze mna swoj 1 raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam 15 lat jak stracilam dziewictwo ze swoim chlopakiem a chodzilam z nim miesiac, i nie zaluje byl tak delikatny i wyrozumialy, a puzniej powiedzial mi \" mialem zaszczyt\" myslalam ze to tylko przygoda jak u malolatow ale znamy sie juz 6 lat i od roku jestesmy malzenstwem oraz mamy owoc naszej milosci 6 miesiecznego synka. To zalezyod charakteru faceta czy potraktuje to jako kolejna zdobycz czy jako dziewczyne z ktora chce byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialem dziewice i wcale nie podchodzilem do tego z takim zaangazowaniem jak tutaj niktorzy opowiadaja Ona mi wcale nie owila ze jest dziewica a jaj sie nie pytalem po prostu wlozylem peniska ona jeknela moze z bolu moze z przyjemnosci ja to odebralem ze z przyjemnosci i dopiero rano zobaczylem plame krwi na przescieradle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yurgen34
Głupie pytanie. Co mam powiedzieć? Że jestem gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blefu
Ktos powiedzial mi ze mezczyzni nieraz czuja niechec do kochania sie z dziewica bo trudno taka potem odczepic od siebie. Niby ze dziewice jakos szczegolnie "przywiazuja sie" do swoich pierwszych. A bo ja wiem, fakt ze jeszcze mi nie uciekl ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleję tu swą wypowiedź z innego topiku:) nie wiem jak traktują inni, ale ja mialem przyjemność bycia z dwoma dziewicami, nigdy nie traktowałem ich jako bonusa. Zawsze traktowałem je sczególnie. Bycie z dziewicą to odpowiedzialność. Przykładem może być topik , na którym wypowiadały się dziewczyny o swym pierwszym razie. W wiekszości odpowiedź była jedna... \"nie to miejsce i facet nie ten\". To nie może być przypadkowe, ani byle jak. Trzeba mieć świadomość, że to zapamiętuje się do końca życia. Dziewczyny, z którymi byłem na szczęście mają miłe wspomnienia, ja zresztą też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od faceta
mój pierwszy chlopak , ale nie partner seksualny, byl jak anioł do monentu gdy dowiedział sie ze jestem dziewicą , wtedy zamienił sie w diabła;)przez 5 minut nic nie mówił ....w końcu powiedział ...jeszcze (on 19 lat i miał 4 partnerki nie dziewice, ja 18) nie jestem gotowy na taki związek , bo trzeba się w niego zaangażować , a ja nie ma ochoty ....po chwili w trakcie której zlustrowal mnie od góry do dołu.... ewentualnie jesli dostanie gwarancję że na pewno będe Cię miał :o moją duszę, ciało i cnotę , oddałam następnemu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×