Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fredi07

Kto śpi samotnie?

Polecane posty

Ja nie śpię bo walczę z mrozem i podgrzewam co jakiś czas samochód. Ale jak już śpię to ostatnio samotnie a niezwyczajny jestem.Jednak baba w łóżku ma swoje plusy. I fajnie pachniecie i jesteście takie mięciuuuutkie i cieplutkie i ... lepiej pójdę odpalić cholernego diesla. Już nawet ropa przymarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia...
Fredi 07 ...;) dobranoc , ładnie pachnę idę spać :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggi
O rany mój maż jak miał diesla to też w mrozy wstawał w nocy a na silnik kładł kocyk aby było mu ciepło.akm odpalał cała okolica się budziła:)Stare fajne czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia ...
miłego odpalania i milszych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia ale precz z takim marnotrwstwem. Pachnieć to dla kogoś.A taka ciekawosta w czasie okresu macie inny zapach, taki...taki biedny, współczujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia ...
mam specyficzny zapach ... otoz smierdze broda profesora Geremka ;-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej fredi jak ci sie nudzi i
musisz odpalac to swoje padło ;0 to na polszmacie sport boks leci . p.s i odpalasz to auto co jakis czas zeby rano dojechac do roboty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DodaKatoda
To kiedy spisz? Choc znam te klimaty kiedy trzeba latac co jakis czas auto rozgrzewac. Co z tego e mam japonca jego tez treba rozgrzewac zeby rano odpalil. A ty masz pewnie niemca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary pasat. Do -20 to pali normalnie ale teraz to jakiś horor z tym mrozem, paliwo zamarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka kobitka
śpię samotnie, chociaż właściwie otaczam się czym mogę- pierzyną, pluszowym miśkiem, grubym kocem z tygrysem :) nie jest najgorzej... ale to nie to samo co drugi człowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tą jazdą do roboty to się zgadza. Tylko muszę zrobić swoją robotę i czy zacznę o 9 czy też 12 to rybka. Zawsze sam sobie sterem i okrętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DodaKatoda
wiedzialam ze masz niemca. :) tak rzeczywiscie autem jest trudno sie ruszyc.Wyobrazcie sobie z emnie nawet opony sie do parkingu zamrozily!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly facet
ja sypiam z goracymi ceglowkami :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doda a masz zimówki? Bez nich teraz ciężko nawet ruszć. Pamiętaj dobra guma to podstawa. Przez złe wielu skończyło życie. No ale chyba więcej tych co zaczeło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masta kila yoshi
oj tak dobra guma to podstawa ... jak w zyciu ;) wysoko zamien misia na faceta ;) ja mam koc z psami :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysoka kobieto jaka to przewrotność losu. Ty byś sobie chętnie odjeła parę centymetrów a ja chętnie dodał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DodaKatoda
mam te uniwersalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doda teraz nie ma uniwersalnych. Jak sprzedają letnie to taki kit wciskają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zimowych nawet podczas dużych mrozów guma jest mięka a w letnich twarda jak plastikowa łyżwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DodaKatoda
mam michelina. To niesadze ze kicz.choc roznie bywa... i co jaki czas odpalasz go? mojego nissana spokojnie moge co 5,6 h i zapali :) atez nie mlody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz grzechocze za oknem i zaraz gaszę i luli. W dieslu problem to olej, który przy takim mrozie przybira konsystencję masła i zamarzające paliwo. Z ON wytrąca się parafina i zatyka przewody. Doda a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DodaKatoda
tak rzeczywiscie diesle maja to do siebie. ja mam benzyne na szczesie. A auto jak kazde duzo pali zima. :) Centrum Polski jestem a ty? aha i jak pogoda u ciebie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DodaKatoda
ty w mazowieckim mieszkasz ja co prawda w centrum ale juz winnym landzie - mazowszu :) tez buba tu jest brrrr.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doda a konkretnie gdzie mieszkasz bo ja tak po prawdzie to chyba wszędzie. PS Grzechotnik pracuje jak złoto.Właśnie też poszedł luli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DodaKatoda
zaraz zaraz nierozumiem to ty wszedzie mieskasz??? o co chodzi? ''grzechotnik''fainie nazwales swojego passata :) A ja moja micre nazywam ''pszczolka'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DodaKatoda
pa pa i slodkich snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×