Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sexy stuff

wspomnienie boskiej kochanki..

Polecane posty

Gość sexy stuff

macie taka kochanke ktora szczegolnie zapadla wam w pamiec jako niesamowita? Co takiego w sobie miala, co robila? Albo jak byl wasz najlepszy sex w zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demon domowy
Maiałem TAKĄ kochankę i chyba niedługo będę miał znów TAKĄ kochankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy stuff
to moze ktos opowie cos wiecej? moj najlepszy kochanek byl 8 lat starszy. dobrze zbudowany i przystojny, b meski. uwielbial bawic sie z kobietami dotykac ich i piescic je a potem patrzec jak reaguja.. jak sie wija i tak godzinami... az sie rozmarzylam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEMON DOMOWY
moja najlepsza kochanka zachowywała sie w czasie seksu jak dzika suka. Lubiła bardzo ostre wręcz brutalne ale też delikatne,czule traktowanie. Często w czasie stosunku mówiłem do niej bardzo wulgarnie (ty kurwo itd) po czym pieszczotliwie i czule, tak na przemian. Robiliśmy wszystko i wszędzie.... brak mi jej ale............ okoliczności były takie ze musiało to sie skończyć....... i nie myślcie sobie ze była pozbawiona szacunku do samej siebie, przeciwnie była pewna swojej wartości (miała rację)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demon hey
Też marze o takiej ;) Gdzie sie takie kobiety znajduje ???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iop
Agencja Złoty Lotos zaprasza :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deomon domowy
trudno znaleźć ale bywa ze sie trafia ja mam nosa czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka C. N.
gorrrąca, coś nie widać wpisów primiego, a powinien coś wtrącić, widać, gdzie cię ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssunia
Mialam kogos takiego jak Demon Domowy i bylo cudownie...To byly niepowtarzalne chwile...Moj najlepszy kochanek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomy kafeter
ja też miałem kiedyś niesamowita kochanke, 6 lat mlodsza ode mnie robilismy to czasem 6-7 razy w ciagu nocy.nigdy nie zdarzyło mi sie to z żadna inna,miewalem doslownie obtartego do zywego mięsa fiuta ale było bosko! albo tak na mnie działała albo starzeje sie juz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urlich von Pitkenshturhen
Też miałem podobną kiedyś jak Demon...Czasem zachowywała się jak ostatnia ździra w czasie seksu ( pieprz mnie, rżnij mnie ostro itp), lubiła też czasem klapsika w pupę. A jeszcze inna niesamowicie robiła loda, no mówię wam wirtuozka normalnie, łykała prawie całego i nie uroniła ni kropelki i miała słodką cipkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedź
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×