Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co o niej sądzicie

Proszę o opinie na temat tej sukienki

Polecane posty

Gość co o niej sądzicie

Biore slub w październiku, wiec pora rozglądać sie za kiecką....Zaplanowalam, ze wydam tak ok 3 tys - raz kozie śmierć. Jestem wysoka, szczupla, mam czarne wlosy - i o to sukienka, ktora ma sie podoba - oczywiście bede ją miala wraz z bolerkiem, bo jest juz chlodno o tej porze roku. Podaje linki, prosze o opinie: 1) http://www.lisaferrera.pl/product_info.php?products_id=44&osCsid=2cd30e6f022ae12c481ec9194aa01c9f fotkę mozna powiększyc i pokaze sie zdjęcie sukni od tylu. Jest to model nr 889. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia____22
Jest Przepiękna!!!!! Ale też bardzo droga!!! Będziesz ją szyć czy kupisz gotową w salinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boska !!!! skromna ale cudna dowod na to że nie trzeba wyglądać jak beza!! naprawde BAJECZNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o niej sądzicie
Mi też bardzo sie podoba.... :-)) Kupie w salonie i tak wiem, ze mi jej tak nie odszyją - wole zaplacic i wiedziec za co :-)) W tym linku widać jak wygląda razem z bolerkiem, wydaje mi sie, ze to ładna kompozycja - trzecia na samej górze, po prawej :-)) http://www.lisaferrera.pl/index.php?cPath=34_36&osCsid=2cd30e6f022ae12c481ec9194aa01c9f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miramax
oststnio widziałam ją w salonie na manekinie, bardzo mi się podobała... byłam tam jeszcze taka dziewczyna, szczupła, czarne długie włosy i chciała ją przymierzyć... niestety jak ją założyła okazalo się to porażką... koniecznie musisz ją najpierw przymierzyć, ja oglądnęłam w necie chyba z 1000 modeli sukienek w końcu pojechalam do salonu i g=oglądałam katalog i tam zobaczyłam taką sobie sukienkę (wcześniej przymierzyłam z 10 innych modeli wypatrzonych w necie) - założyłam ją i wiedziałam, że to ta :) także tylko przymierzenie w necie nic nie wygląda tak jak w rzeczywistości - oczywiście jest bardzo pomocny, jednak przymierzenie jest koniecznością...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie sztywna
ale skoro lubisz być taka nakrochmalona ? Twój wybór i Twoje męczarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja .tez
biore slub troche wczesniej we wrzesniu:) moj mezczyzna chcial bym miala nowa sukienke i tez jestesmy w stanie na nie troche wydac podobaja mi sie te dwie...jestem blondynka szczupla 165 cm wzrostu co o tym sadzicie???? http://www.lisaferrera.pl/product_info.php?products_id=50&osCsid=2cd30e6f022ae12c481ec9194aa01c9f http://www.lisaferrera.pl/product_info.php?products_id=49&osCsid=2cd30e6f022ae12c481ec9194aa01c9f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o niej sądzicie
To nie bedzie nakrochamlone, bo to satyna, a satyna nie jest sztywnym materialem. Co do przymierzenia, to oczywiście zgadzam sie,jest to koniecznoscią :-)) Mialam kiedy s sukienkę o podobnym fasonie i bylo ok, wiec myślę, ze z tą tez tak bedzie :-)) Mam tylko nadzieję, ze ten tren jest podpianany...bo inaczej bedzie ciezko :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściBskie
świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja .tez
mi tez sie podoba Twoja propozycja, ja wole jednak cos innego...mozecie mi powiedziec co sadzicie o dwoch tamtych ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o niej sądzicie
---> Ja.też - pierwsza - fajna, ale to chyba nie do konca moja bajka, natomiast drugi link mi sie nie wyświetla :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililiii
podobaja mi sie wasze propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o niej sądzicie
---> ja.tez ta druga jest fajniejsza - ale bedzie sie włoczyc po ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja .tez
:) no Twoja tyz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiniotwórczy
fajna tylko powinna być czerwona, czerewone szpilki i rżnięcie od tyłu.. oczywiście bez slubu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o niej sądzicie
Mam nadzieje, ze w ten tren jest podpinany i sie go pozbede po kosciele, bo jak nie, to gra trochę nie warta świeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mądra głowa
do ja też ---> żadna z nich mi się nie podoba sukienka , która podoba sie autorce , jest według mnie bardzo ładna , choć trochę za bardzo salonowa mi sięwydaje jak na wesele - to jest taka sukienka typowo na manekin w ładnym salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zycze powodzenia
w tanczeniu z tym ogonem....myslisz ze ktos bedzie non stop uwazal zeby ci jej nie udeptac?? Moja kuzynka miala cos podobnego i pod koniec wesela nie dosc ze miala caly dol czarny jak smola to jeszcze gdzieniegdzie porwany....noooo, chyba ze nie wyprawiacie wesela i nie macie zamiaru sie bawic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzie ten tren
mialby niby byc podpinany??:| przeciez widac jak sukienka jest szyta, CALOSCIOWO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co o niej sądzicie >>Ogólnie to suknia jest ładna ale nie w moim stylu, mam trochę inny gust, według mnie jest za bardzo bufoniasta i niepraktyczna, duł kiecki po weselu będziesz miała cały czarny :O ja .tez>> Pierwsza suknia jest bardzo ładna :) miodzio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×