Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1976

mój mąż potrzebuje mniej sexu ode mnie-co zrobić zeby chciał więcej?

Polecane posty

Gość mall
mam podobnie,raz w miesiacu jest raj.. jestem mloda i mam potrzebe on seksu nie potrzebuje,jest zmeczony wkolko to slysze.. to przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy kapeć
Forum stare ale problem aktualny... mój facet też nie ma ochoty... na początku było ok a teraz... mógłby spać z kawałkiem drewna - bez różnicy... Był problem medyczny, niby wyleczył i jest ok, a z seksu nici. Planowaliśmy dziecko, nie żeby konkretnie, ot wpadniemy to wpadniemy... Nie wychodziło, bo trudno żeby wyszło skoro kochaliśmy się raz na miesiąc. Odpuściłam sobie. Tak w ogóle, bo w moim wieku nie ma na co czekać... Ale pomyślałam, że może go to stresuje, że nie każdy musi ... tyle że dalej nie śpimy. Doszłam do wniosku - rozmowy nie pomogły to zostały domysły - że jestem nieatrakcyjna dla niego - po prostu. To spowodowało frustrację i fochy, z byle powodu. Miał dość. Cudem wrócił... przeprosiłam, prosiłam i jest... ale teraz to już nie mam odwagi oddychać. Zresztą oceniłam obiektywnie... piękność to ja nie jestem, nasz seks to w sumie rutyna - ale na fantazję nie mam siły, wciąż myślę, czy wszystko co robię robię ok to gdzież tu miejsce na spontaniczność... ostatnio jednak nie ma problemu ... spimy obok ale nie ze sobą. Jest ok. Miło. Ja czuję się równie sexy jak roczłapany kapeć, przebieram sie w łazience, żeby nie czuł się nagabywany... kocham go bardzo, ale do czego to prowadzi? A ostatnio ma rozmowy, które odrzuca, a potem przychodzą smsy... czyżby to był faktyczny powód? Tym bardziej, że moje poczucie atrakcyjności na poziomie kapcia staje się samospełniającym proroctwem... walka z wagą jest bezowocna (kiedyś wcale nie walczyłam) a moje ciało odzobiła alegria ;/ Jak czytam skargi, że kobiety są oziebłe ... mam ochotę krzyczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateowa
temat stary ale czy jet ktos kto moze mi pomoc? moj facet ma 25lat tyle co ja i seks uprawiamy raz na kilk razy w miesiacu ale tylko wtedy kiedy ja zainicjuje. Wczoraj nawet jak pytalam to stwiedzil poraz kolejny ze nie. NIe odpowiedzial dlaczego i co sie stalo jak pytalam powiedzial ze nie wie, ale na takie cos trzeba znac odpowiedz. a ja przestaje sie czuc atrakcyjna, przestaje dbac o siebie bo nie mam dla kogo. No i co tu robic. Nie chce odchodzic bo wlasnie kupilismy dom ale mam wrazenie ze moze ktos inny dalby mi wiecej milosci? sama nie wiem, piszac to placze bo nie mam pomyslu co robic. Czy ktos tu jeszcze zaglada? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja Ci nie pomoge ale mam ten sam problem, mój mąż nie wiem czy nie ma ochoty na sex czy juz go nie pociągam, se uprawiamy max 1-2 w tygodniu... Iiiii... Źle mi z tym... Wczoraj była afera z tego powodu... Ja mam temperament i boje sie ze go zdradze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po w związku z nią przez dziewięć lat, ona zerwała ze mną, I zrobił wszystko, co możliwe, aby ją z powrotem, ale wszystko na próżno, chciałem ją ponownie, zarówno dla miłości mam dla niej, ale błagał I obietnice, ale ona odmówiła. Wyjaśniłem mój problem do kogoś online zasugerowała, że powinienem skontaktować się z rzucającego, kto mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby zabrać ją z powrotem, ale jestem facetem, który nigdy nie wierzył w zaklęcia, Nie miałem wyboru, jak tylko spróbować, wysłałam rzucającego, a ona powiedziała mi nie Nie był to problem, że wszystko będzie dobrze w ciągu trzech dni, moja ex powróci do mnie w ciągu trzech dni, czar został uruchomiony i, o dziwo, w Drugi dzień, to było około 16:00. Mój ex zadzwonił do mnie, byłem tak zaskoczony Odpowiedziałem zaproszenie i powiedział tylko, że był bardzo przykro za wszystko, co się wydarzyło, Chciał, żebym wrócił do niej, ona kocha mnie tak bardzo. Byłem tak szczęśliwy, i to było, to było, jak zaczęliśmy żyć razem szczęśliwie ponownie. z Następnie, obiecałem, że nikt nie wiem, kto ma problem z relacjami lub problemy zdrowotne Chciałbym być pomocne do takiej osoby dla jego na myśli tylko prawdziwe i potężny czarodziej, który pomógł mi z moim problemem i jest inna inni. Każdy może potrzebować pomocy kółka, twój e-mail jest (shellywhite48@gmail.com) może ona wysłać, jeśli potrzebujesz pomocy w ich relacje czy coś .... (shellywhite48@gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×