Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majjeczka

sex z nieznajomym - probowaliscie?

Polecane posty

Gość majjeczka

nie jestem najmlodsza, bo mam 24 lata wiec prosze mnie od gowniar i debilek nie wyzywac. Zawsze sie zastanawialam jak to smakuje. Pochodze z dobrego domu, mam bogatych rodzicow, ktorzy raczej nigdy nie wprowadzali mnie w intymne tematy, ateamat sexu to juz wogole jest tabuu. Moje doswwiadczenia zdobywalam bardzo pozno bo niespelna 2 lata temu stracilam dziewictwo. Od tego czasu bylam z chlopakiem przez ponad rok, ale jakies pol roku temu zerwalismy, Nudzilo mi sie, poza tym potrzebiowalam czegos wiecej niz cotygodniowego sexu , zawsze takiego samego, pozbawionego uniesien i nutki tajemniczosci. Od jakiegos czasu przesladuja mnie ze tak powiem fantazje dotyczace sexu z nieznajomym, nie jakims bejem czy staruchem ale przystojnym mlodym (choc marzylam tez o starszych szpakowatych eleganckich panach) nieznajomym. I tu moje pytanie..czy to cos dziwnego? czy wam dziewczyny tez sie zdarza o tym fantazjowac? czy to ja jestem jaks nie teges? Czy ktoras z was wprowadzila te fantazje w zycie? jak bylo i czy po fakcie okazalo sie ze bylo warto? dzieki za wszystkie sensowne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjeczka
zwierzyłam się ze swoich fantazji koleżankom a one teraz mówią na mnie "blachara" :( nie rozumiem dlaczego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjeczka
aha no i prosilabym o nie podszywanie sie pode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjeczka
ostatni raz będąc w biedronce zamarzyłam o sklepowym rozkładającym nową dostawe draży kokoswych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nalezy zawsze swoich marze
marzen urezcywistnaic bo sa glupie ja tez mam na to ochote ale wiem ze to przyniesie wiecej bolu...bede sie czuc jak szmata wiec zapominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjeczka
no w sumie racja, ale to za mna strasznie chodzi juz od dluszego czasu i nie wiem czy dam rade sie opanowac i nie sprobowac w koncu, dlatego pytam o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nalezy zawsze swoich marze
ale zajebiscie sie pod Ciebie podszywaja:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nalezy zawsze swoich marze
sprobuj jak chcesz... ale bedziesz sie czula jak szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjeczka
jak to jest zajebiscie to ja dziekuje, wole rozmawiac na temat problemu ktory poruszylam w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa nimfa
a dlaczego od razu jak szmata?!? probowalas? czulas sie tak, ze tak mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nalezy zawsze swoich marze
oj szmata a ktora robi to bez milsoci?? trzeba miec w zyciu ajkies zasady inaczej skonczymy marnie... sex z tamtym to i z tamtym..to i z tamtym... a jak ma sie zasady o glupich rzeczach sie nie mysli, co nas wykolejaja a daja tylko chwilowa przyjemnosc ja sama probowalam, ale nie sexu troche mniej i bylo pieknie ale co z tego jak czulam sie jak szmata po jakims czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjeczka
moze ktos inny sie tez wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nieznajomą próbowałem... było wspaniale :) miłe wspomnienia, powtórzyliśmy to jeszcze raz, ale więcej nie chciałem, bo nie byłoby już wtedy z nieznajomą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy stuff
ja probowalam.. kilka razy ale to zalezy od faceta. rzeczywiscie czasem zostaje taki niesmak.ale jesli facet nie jest mlotem i traktuje cie z szacunkiem to jest bardzo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tery praczed
drugi raz chyba tez juz nie byl z nieznajoma idac droga logicznego myslenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złota rada - skoro tylko chcieliście sexu to trzeba się ubrac podziękować i pożegnać się !! Nie zostawać na śniadanie !!! Kiedyś nie mogłam się pozbyć takiego natręta- wykopałam go dopiero gdy p[owiedziałam że wziełam środek na przeczyszczenie i potrzebuje paru chwil intymności :) chyba zrozumiał i poszedł Zaznacze że juz więcej nie praktykowałam , bo miałam już stałego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna 90-60-90
lubie sex, a że w tym momencie nie mam czasu na stały związek i moj sytuacja nie pozwala mi na angazowanie bzykam sie od czasu do czasu z obcymi facetami - problem jest ze czasem sa nedzni w łózku i jest to strata czasu a czasem rzeczywiscie trudno sie ich pozbyc- nachodza potem wydzwaniaja -KOSZMAR facesi sami chca szybkiego sexu a potem latają za Toba i stałego zwiazku im sie zachciewa - co za brak konsekwentnosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewidująca
Słuchajcie ja wcale nie chcę pytać złośliwie - bo sama bym może chciała przygodnego seksu - czy nie boicie się HIV albo innych chorób?... W domyśle - z prezerwatywą to mniejsza przyjemność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deirdre
Ja nie miałam takich marzeń, a seks z nieznajomym się trafił. Miłe urozmaicenie, bedzie fajnie wyglądać w moich pamiętnikach :D. przewidująca>>>> masz opcje - zapomnieć o przygodach, używać gumy, albo ryzykować zakażenie. Wybór należy do Ciebie. Ryzyko jest podniecające, ale nie wtedy, kiedy czekasz 3 miesiące na zrobienie testu, a potem jeszcze kilka dni na wyniki. Wtedy jesteś w piekle. Więc wybór jest jasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyobrazam sobie sexu bez prezerwatywy z obcą osobą !!! i tak to tylko czysta mechanika i zaspokojenie swych pragnień więc nie musze go \"czuć\" :) a propo nawet gdy przestawiałam się na tabl antyk - poszłam ze swoim facetem zrobić sobie teścik.Ja byłam siebie pewna, ale potem przyszło mi do głowy że robiłam sobie tatuaz i może wtedy... ale wszystko było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinda
no wlasnie, sex w wielkim miescie jeszcze z nieznajomym....no way, a myslicie czemu ciagle gadaja o hive i aids, bo zrobilo sie tego w pizdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie sa bezmyślni
kopulują jak kroliki a potem są chodzącymi zbiornikami syfu chorób wenerycznych drożdzy i co tam stwórca wymyslił a głupie laski dają sie namawiac na bzykanko: "Kotku jestem czysty i pewny przeciez znałem wszystkie swoje partnerki" A 7 partnerke pyknął jakis koleś hivowiec na imprezie a ona była tak zalana że nawet nie poczuła jak ją walił. A potem Kotek ma syfahifa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyzia Myzia
ja to zrobiłam, było okropnie - nie kochasz, sex nie smakuje. Żałuję i nie, przekonałam się o tym co wyżej, ale niepotrzebne mi to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deirdre
Co kto lubi. Jednemu to pasuje, a drugiemu nie. Gorzej, jesli robi się coś na siłę, żeby sobie cokolwiek udowodnić. A tak a propos HIV. Ilu z Was robiło testy? Ilu widziało wynik testu swojego partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam hondę typ_R to moje marzenie ma 360 koni piękny samochód i jedyny ,mogę kochać się z tobą ile zechcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xgość
A może jest tu chętna popisać na maila ;-) zapraszam kawasaki3c@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat stworzony chyba przez k***y. Dajecie d**y bo macie ochotę a potem uważacie ze nic się nie stało. Żallll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×